Recenzje
Lee. Legenda sztuk walk Lee .
Hafty. Profesjonalny Hafty komputerowy.
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Praca Magisterska Pisanie. Praca Magisterska Pisanie to oferta dla Ciebie.

Wyszukaj stronę        

Gabinet kosmetyczny

Mikrodermabrazja Poznań

Mikrodermabrazja Poznań
Mikrodermabrazja, pedicure, mezoterapia to część oferty gabinetu pielęgnacyjnego Katarzyny Daszkiewicz prowadzonego w Poznaniu. Zabiegi wykonywane są na specjalistycznym poziomie. Ustalane są promocje. Peeling daje intensywne nawilżenie. Peeling kawitacyjny bazuje na ultradźwiękach. Przeprowadza się go jednorazowo lub w stosownych seriach. Na witrynie wirtualnej przedsiębiorstwa można zorientować się jakie są przeciwwskazania.
http://www.kdgabinet.pl
Zgłoś nie działający link/spam

salon fryzjerski kamionki

salon fryzjerski kamionki
Salon fryzjersko-kosmetyczny Izabela Jaworska mieści się w Kamionkach na ul. Poznańskiej 148 (tuż nad Chatą Polską) w okolicach Poznania. W naszym salonie fryzjerskim korzystamy z najnowszych osiągnięć fryzjerskich technich znanych firm. Zapraszamy na pełną paletę usług fryzjerskich: balayage, trwała ondulacja, strzyżenie, farbowanie, pasemka, modelowanie, fryzury komunijne, fryzury ślubne, upięcia, czy przedłużanie włosów. Oferta naszej kosmetyczki: lifting twarzy, makijaż, mikrodermabrazja, depilacja oraz manicure i pedicure.
http://www.izfryz.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Mikrodermabrazja Kraków

Mikrodermabrazja Kraków
Nasze ekstrawaganckie spa zdobyło laur w konkursie na perfekcyjny ośrodek Spa w Polsce. To wyróżnienie pokazuje na jak szykownym poziomie proponujemy nasze usługi. Jeżeli pragniesz się zrelaksować w wyśmienitych warunkach zapraszamy na nasz autorski masaż Magia Day Spa. Polecamy dodatkowo skorzystanie z zabiegu mikrodermabrazji.
http://www.magiadayspa.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Odchudzanie Kraków

Odchudzanie Kraków
Studio Zdrowej Sylwetki - gabinet kosmetyczny zajmujący się odnową biologiczną. Wieloletnia aktywność w branży kosmetycznej przyczyniła się do nabycia rozległego doświadczenia w tej dziedzinie. Studio współdziała z licznymi, ważnymi markami w dziedzinie odnowy biologicznej dzięki czemu gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Stale podnoszone kwalifikacje przez pracowników studia zapewniają pełen profesjonalizm usług. Oferowane zabiegi to m. in. : opalanie, trwała depilacja laserowa, obszerny wachlarz zabiegów na ciało a także twarz, masaże jak również zabiegi na dłonie i stopy. Jesteśmy przekonani o swej efektywności oraz profesjonalizmie, które można przeżyć na własnej skórze.
http://studiozdrowejsylwetki.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt