Recenzje
Nauka jazdy. Nauka jazdy
prawo jazdy. prawo jazdy
ubezpieczenia. ubezpieczenia
profesjonalny druk na tkaninie. profesjonalny druk na tkaninie

Wyszukaj stronę        

Rehabilitacja Kraków

Rehabilitacja Kraków

Rehabilitacja Kraków
W gabinecie ortopedii i rehabilitacji na os. Złotej Jesieni 15c/13 zajmujemy się diagnozą i leczeniem schorzeń układu ruchu. Pacjenci mają możliwość wykonania na miejscu USG stawu kolana, łokcia, biodra i otrzymania pełnej diagnozy dotyczącej schorzenia. W naszym gabinecie jest możliwość skorzystania ze specjalistycznej rehabilitacji prowadzonej pod okiem doświadczonych specjalistów rehabilitacji funkcjonalnej.Pacjenci mają możliwość skorzystania z zabiegów fizykalnych takich jak: laser, ultradzwięki, pole magnetyczne oraz całej gamy elektroterapii: jonoforeza, galwanizacja, elektrostymulacja, tens, diadynamik i inne.
http://www.andmax.eu
Zgłoś nie działający link/spam

metoda fed

metoda fed
Fedmed, Krakowskie centrum leczenia schorzeń kręgosłupa u dzieci. Wykorzystujemy skuteczną technikę terapii FED, stworzoną za sprawą Profesora S. Sastre Fernandez. Technika ta jest integracją trzech rodzajów kuracji: elektrostymulacji, kinezyterapię analityczną oraz pracę urządzenia FED. Powyższa technika wspaniale funkcjonuje przy leczeniu skoliozy, kifozy i lordozy. W centrum dbamy troskliwie o każdego pacjenta, gwarantujemy wygodę, poczucie bezpieczeństwa. Zachęcamy do dokładniejszego zapoznania się z ową techniką i odwiedzenia naszego centrum.
http://fedmed.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Rehabilitacja Kraków

Rehabilitacja Kraków
Bywa, że po wypadku m.in. komunikacyjnym niezbędna jest dodatkowa terapia tzw. rehabilitacja. Oczywiście tego rodzaju zabiegi w ogromny sposób przyspieszają powrót do dobrego zdrowia, a oprócz tego pozwalają pozyskać dawną kondycję fizyczną. Kraków jest znakomitym miejscem na regeneracje sił pacjenta. Jeśli zastanawiasz się bądź masz wątpliwość czy rehabilitacja dla Ciebie jest wskazana, wejdź na stronę www.rehabilitacja.przekazy.pl, a otrzymasz garść pomocnych przydatnych informacji i cennych, specjalistycznych porad a temat tegoż zagadnienia.
http://rehabilitacja.przekazy.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt