Recenzje
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!
mycie okien na wysokości. Profesjonalne mycie okien na wysokości zapewnią Ci produkty marki Lewi.
prace po angielsku. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace po angielsku . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Wyszukaj stronę        

Joga

Joga Kraków

Joga Kraków
Pracownia Jogi Macieja Wieloboba jest niewielką szkołą jogi w Krakowie na osiedlu Dywizjonu 303 w Czyżynach. Organizujemy regularne zajęcia i warsztaty - w małych grupach, precyzyjnie, dynamicznie, w przyjaznej atmosferze. Pierwsze zajęcia bezpłatnie!
http://www.pracowniajogi.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Yogamudra - Pracownia Jogi Piotra Kunstlera, joga Warszawa

Yogamudra - Pracownia Jogi Piotra Kunstlera, joga Warszawa
Joga - samodoskonalenie poprzez pracę z ciałem. Zapraszamy na zajęcia w przytulnej kameralnej pracowni w centrum Warszawy. Nauczyciele z dużym doświadczeniem, małe grupy, indywidualne podejście do każdego. Organizujemy warsztaty weekendowe i wakacyjne z jogą przez cały rok.
http://www.yogamudra.pl
Zgłoś nie działający link/spam

joga kielce

joga kielce
Ahimsa jest zasadniczą ideą buddyzmu i oznacza poszanowanie dla wszelkiego życia: nieniszczenie bez potrzeby świata roślin, niezabijanie owadów, zwierząt i ludzi. Ahinsa jest treścią pierwszego wskazania buddyjskiego, które jest wyrazem buddyjskiej miłości do wszystkiego, co żyje.
http://www.joga-kielce.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Joga sport

Joga sport
Joga dla Ciebie: Odmłodzisz i wzmocnisz swoje ciało i umysł; znowu poczujesz się dobrze z samym sobą i swoim otoczeniem; praktykowanie Jogi będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.; wiek nie stanowi żadnej bariery; formuła ćwiczeń adresowana do indywidualnych potrzeb uczestników. Początkujący mile widziani. Joga "jest radosną, przystępną i żywą kompozycją kilku stylów i tradycji, a nasze spotkania energetyzującym i relaksującym doświadczeniem. Zapraszam do wzięcia w nim udziału
http://www.yogainternational.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Abhaya Wrocław - Szkoła ashtanga jogi oraz jogi wg metody Iyengara

Abhaya Wrocław - Szkoła ashtanga jogi oraz jogi wg metody Iyengara
Ćwiczenie jogi przywraca stabilność mięśni, intensyfikuje oddech i czyni go delikatniejszym, eliminuje wyczerpanie oraz uspokajająco wpływa na układ nerwowy, co w konsekwencji uspokaja umysł. Z racji robienia określonych asan sylwetka się umacnia i uelastycznia. U źródła jogi staroindyjskiej leży mniemanie, że droga ku równowagi rozpoczyna się od ciała i umysłu. Usprawniając ciało i umysł, wyostrza się postrzeganie oraz kontakt ze własnym wnętrzem. Joga to wywodząca się z Indii umiejętność zajmująca się związkami pomiędzy intelektem, ciałem i oddechem.
http://www.abhaya.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt