Recenzje
https://mebleproducenci.pl. https://mebleproducenci.pl
https://www.energiamalarstwo.pl. https://www.energiamalarstwo.pl
https://salonkultury.pl. https://salonkultury.pl
Busy polska dania. Busy polska dania

Wyszukaj stronę        

Psychiatra

Psychiatra Szczecin

Psychiatra Szczecin
Zachodniopomorski Instytutu Psychoterapii oferuje szeroki zakres leczenia i specjalistyczną pomoc zarówno osobom dorosłym, jak również dzieciom i młodzieży. Szeroki wachlarz naszych usług obejmuje miedzy innymi diagnozę psychiatryczną i psychologiczną, farmakoterapię, psychoterapię oraz warsztaty i treningi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu.
http://www.zip.org.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Poradnia psychiatryczna Katowice

Poradnia psychiatryczna Katowice
Poradnia psychiatryczna Katowice. Specjalizujemy się w leczeniu kompleksowym „ciała i duszy” pacjenta. Naszą misją jest przywrócenie każdemu naszemu pacjentowi sprawności fizycznej i psychicznej w stopniu umożliwiającym prawidłowe funkcjonowanie w społeczeństwie. To właśnie sprawia nam największą satysfakcję z wykonywania naszej pracy. Jesteśmy po to by pomagać ludziom w trudnych dla nich sytuacjach. Jeśli potrzebujesz pomocy, bądź ktoś bliski zapraszamy. Służymy doskonałą pomocą i skutecznym leczeniem.
http://www.andromed.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psychoterapeuta Kraków

Psychoterapeuta Kraków
W Gabinetach Rozwoju do Państwa dyspozycji pozostają: psycholog, psychoterapeuta i psychiatra. Pomagamy osobom, które borykają się z zaburzeniami psychicznymi, przechodzą przez trudny okres w życiu, a także tym, którzy chcą rozwinąć swoją osobowość. Mamy doświadczenie i wiedzę, które pozwalają nam pomagać Pacjentom z wykorzystaniem najnowszych standardów w tej dziedzinie. Gabinety Rozwoju to przede wszystkim mądry, a zarazem świeży zespół specjalistów, ale nie tylko. Gabinety Rozwoju to także komfortowe, nowoczesne wnętrza, w których o wiele łatwiej zadbać o wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Osobom z Warszawy polecamy również stronę [url=http://www.perfectin.pl]psychoterapeuta Warszawa[/url]. Zapraszamy!
http://www.gabinetyrozwoju.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psychiatria Łódź

Psychiatria Łódź
Gabinet psychiatryczny Łódź oferuje specjalistyczną praktykę i udziela porady dla pacjentów, mających trudności ze swoim zdrowiem psychicznym. Lekarz psychiatra ma długoletnie doświadczenie w pracy zawodowej na oddziałach psychiatrycznych. Psychiatria jest dziedziną, w której uzyskał tytuł specjalisty w 2009 roku. Psychiatra na co dzień pomaga swoim pacjentom, zmagającym się z depresją i nerwicą oraz z sukcesami leczy schizofrenię. Wsparcia mogą poszukiwać w gabinecie także osoby które cierpią przez zaburzenia snu oraz zaburzenia lękowe. Psychiatrzy są obecnie w stanie skutecznie pomagać także starszym pacjentom, cierpiącym na różnego typu schorzenia typowe dla wieku podeszłego.
http://www.lodzpsychiatra.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt