Recenzje
Forum matura. Szkolne Forum matura , pomoce naukowe.
Korepetycje z języka polskiego w Katowicach. Najlepsze Korepetycje z języka polskiego w Katowicach .
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.
Reklama internetowa Łódź. Reklama internetowa Łódź to strzał w 10!

Wyszukaj stronę        

Psychiatra

Psychoterapia Białystok

Psychoterapia Białystok
Psychoterapia poznawczo-behawioralna jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia wielu zaburzeń psychicznych, w szczególności depresji i zaburzeń lękowych. Skuteczność terapii CBT w wielu rodzajach depresji jest porównywalna do efektów stosowania środków przeciwdepresyjnych. Psychoterapia poznawczo – behawioralna bazuje na założeniu, że to jak postrzegamy siebie, świat i innych, ma istotny wpływ na nasze samopoczucie, a także powoduje pojawienie się pewnych zachowań.
http://www.gabinetpsychoterapii.bialystok.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Family-Med Psychoterapeuta Bydgoszcz

Family-Med Psychoterapeuta Bydgoszcz
Radość życia - chyba każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę, jaką ona daje nam siłę. Jeżeli jednak zauważacie u siebie brak tej radości lub u swoich bliskich, to psychiatra, psychoterapeuta Family-Med zaprasza na konsultacje w naszych gabinetach w Bydgoszczy, Sępólnie Krajeńskim oraz w Solcu Kujawskim. Oferujemy Wam również wizyty domowe, konsultacje psychiatryczne, dzięki czemu możecie poczuć się o wiele swobodniej bo być może wizyta psychiatry w domu będzie bardziej odpowiednia. Może brak radości, energii wynika z problemów psychiatrycznych? Może macie zaburzenia lękowe, depresję, bezsenność, schizofrenię? Warto to wyjaśnić. Zapraszam!
http://family-med.pl/wspolpraca
Zgłoś nie działający link/spam

alkohol premium

alkohol premium
Eksportujemy nasze alkohole do ponad 20 krajów. Starannie dobieramy wyłącznie naturalne składniki do naszych produktów. Czysta woda artezyjska z naszej własnej studni; Najlepsze białoruskie pszenżyto i pszenica; Dzikie zioła z rozległych lasów Białorusi. Dzisiaj, podobnie jak ponad 120 lat temu, jakość naszych produktów jest dla nas najwyższym priorytetem. Ponad 700 nagród na różnych międzynarodowych i krajowych wystawach i konkursach. Przedsiębiorstwo jest zdobywcą Premii Rządu Republiki Białorusi w zakresie jakości.
http://www.smart-drink.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psychiatra NFZ

Psychiatra NFZ
Portal nanfz.pl to miejsce, gdzie z powodzeniem znajdą Państwo informacje o uśrednionym czasie przyjęcia na wizytę do lekarza psychiatry. Psychiatra to osoba, która z pewnością pomoże uporać się Państwu z uporczywymi myślami, czy innymi problemami psychicznymi. Dzięki portalowi mają Państwo szansę uzyskać pomoc znacznie szybciej. Zapraszamy!
http://psychiatra.nanfz.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt