Recenzje
olszanska.pl. Pracownia olszanska.pl oferuje piękną i niepowtarzalną biżuterię artystyczną. Zapraszamy do zapoznania się z pracami.
druk na tkaninach. Profesjonalny druk na tkaninach . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.
http://www.zywalewski.pl/. Zapraszamy do naszego gabinetu okulistycznego, który znajdą Państwo pod adresem: http://www.zywalewski.pl/ .
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Wyszukaj stronę        

Sprzęt rehabilitacyjny

Internetowy sklep rehabilitacyjno-ortopedyczny

Internetowy sklep rehabilitacyjno-ortopedyczny
Internetowy sklep oferuje szeroki wybór sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego i medycznego. Firma oferuje wózki inwalidzkie ręczne i elektryczne, kijki trekingowe, kijki nordic walking, ortezy, podpórki, balkoniki, krzesła toaletowe, kule łokciowe, materace przeciwodleżynowe, podpórki pod plecy, poduszki przeciwodleżynowe, wkładki ortopedyczne, rotory kończyn dolnych, foteliki rehabilitacyjne dla dzieci, mobilne łóżka, poręcze łazienkowe, kompresy żelowe, kompresy termiczne, taśmy do ćwiczeń, system pasów unieruchomiających, stabilizujących, tekstylia rozgrzewające, tekstylia nawilżające i inne.
http://www.sklep-rehabilitacyjny.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt rehabilitacyjny
zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą sklepu. Firma która zajmuje się produkcją jak i sprzedażą wysokiej klasy sprzętu rehabilitacyjnego i sprzętu do masażu ma teraz swój sklep internetowy. W naszej ofercie znajdują się składane i stacjonarne stoły do masażu i rehabiitacji, oraz Leżanki drewniane i aluminiowe, stopnie, wieszaki na papier, stopnie medyczne, krzesła rehabilitacyjne jak i krzesła do gabinetów. Jest to tylko część z naszej oferty, którą oferujemy naszym klientom. Długo-letnie doświadczenie jest gwarancją dla naszych klientów, iż sprzedajemy towar najwyższej jakości. Nasz portal jest jednym z sieci sklepów dostępnych w wielu kraiach europy, cieszy nas iż Polskie produkty cieszą się tak wielkim uzananiem od wielu lat.
http://sprzet-rehabilitacyjny.biz
Zgłoś nie działający link/spam

Rehabilitacja i sprzęt dla niepełnosprawnych

Rehabilitacja i sprzęt dla niepełnosprawnych
Oferion.pl to specjalistyczny serwis pełniący funkcję internetowej giełdy produktów i usług skierowanych dla osób niepełnosprawnych. Podstawowym celem serwisu jest ułatwienie wymiany informacji pomiędzy kupującymi a dostawcami.Kupujący dostają możliwość darmowego składania zapytań ofertowych oraz wyszukiwania interesujących pozycji w katalogu firm, produktów i usług. Dostawcy mogą zaprezentować w katalogu swoją firmę, produkty, usługi i zapytania oraz odpowiadać na zapytania użytkowników i innych firm.
http://oferion.pl
Zgłoś nie działający link/spam

LAZARUS SHU Kinesiology Tape, Taping Sportowy

LAZARUS SHU Kinesiology Tape, Taping Sportowy
Firma o profilu fizjoterapeutyczno – sportowym. Dystrybucja wysokiej jakości artykułów wykorzystywanych w fizjoterapii. Proponowane przez nas produkty reprezentują najwyższą jakość i spełniają oczekiwania odbiorców, na rynku polskim korzystają z nich z powodzeniem nasi Partnerzy. Świadomi zagrożeń związanych z czynnym trybem życia stajemy naprzeciw problemom ludzi, którzy cenią sobie ruch.
http://www.lazarus-taping.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt