Recenzje
praca doktorska po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca doktorska po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających
optyk Białystok. Profesjonalny optyk Białystok z wieloletnią praktyką zaprasza.

Wyszukaj stronę        

Uzależnienia

alkoholizm leczenie

alkoholizm leczenie
Indywidualne podejście do Pacjenta, dopasowanie terapii do uzależnionych osób, specjalistyczne terapie stosowane przez doświadczonych psychoterapeutów, to wszystko znaleźć można w ofercie Ośrodka Uzależnień „Nasz Dom” w Masłowie. Realizowane leczenie alkoholików to terapie prowadzone na miejscu -Pacjenci są zakwaterowywani w ośrodku. Dla osób, które przechodziły leczenie w ośrodku są dostępne również regularne spotkania w grupach. Profesjonalne podejście do leczenie uzależnionych osób, to gwarancja sukcesu tego ośrodka.
http://www.alkoholizm-leczenie.eu
Zgłoś nie działający link/spam

Leczenie alkoholizmu- Horizon

Leczenie alkoholizmu- Horizon
Nasz profesjonalny ośrodek terapeutyczny to miejsce, w którym osoby uzależnione mogą znaleźć fachową pomoc. Zajmujemy się leczeniem osób cierpiących na alkoholizm oraz uzależnienia od narkotyków i leków. Jeżeli Tobie lub komuś Ci bliskiemu potrzebna jest terapia uzależnień to zdecyduj się na nasz ośrodek. Oprócz standardowego detoksu, oferujemy także psychoterapię, dzięki której osoba chora szybciej może poradzić sobie ze swoim uzależnieniem. Usługi oferowane w naszym ośrodku prowadzone są w systemie płatnym.
http://www.horizon.info.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Terapia24

Terapia24
Portal numer jeden o psychologii i terapii dla wszystkich, którzy pragną dowiedzieć się więcej o samych sobie. Profesjonalne artykuły i porady, co miesięczny magazyn Uzależnienia oraz Życie na Piątkę wydawane wspólnie z księgarnią Motywacja Na Maxa, Płyty DVD z terapią w formie video i audio. Informacje dotyczące psychologii, psychiatrii oraz leczenia uzależnień.
http://terapia24.net
Zgłoś nie działający link/spam

Fundacja Droga

Fundacja Droga
Fundacja Droga jest to ośrodek zajmujący się leczeniem wszelkich rodzaju uzależnień. Należą do nich m.in. uzależnienie od alkoholu, narkotyków, leków psychotropowych. Ośrodek dodatkowo zajmuje się terapią zaburzeń nastroju, nerwic oraz zaburzeń osobowości. Dzięki takiej terapii uzależnieni ludzie znów mogą normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Ośrodek swoje usługi świadczy w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz prywatnie - za opłatą. W ofercie posiadają terapię weekendową w Dąbrowie Górniczej. Pełny program obejmuje 8 weekendów.Sposób organizacji zajęć pozwala na zindywidualizowaną pracę każdego uczestnika - co pomaga pomóc każdemu z nich osobiście. Możliwe jest też przeprowadzenie edukacji i sesji terapeutycznych dla rodzin.
http://fundacjadroga.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt