Recenzje
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających
optyk Białystok. Profesjonalny optyk Białystok z wieloletnią praktyką zaprasza.
Profesjonalne korekty prac. Oferujemy Profesjonalne korekty prac . Sprawdź nasza ofertę.
pisanie prac na zamówienie. pisanie prac na zamówienie

Wyszukaj stronę        

Stomatologia implanty

Katowicka Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Borczyk

Katowicka Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Borczyk
Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej w Katowicach na Śląsku, jest ultranowoczesnym ośrodkiem kierowanym przez lekarza medycyny chirurga stomatologa Romana Borczyka - uznanego wykładowcę z zakresu implantologii i endodoncji. W ofercie kliniki znajduje się: implantologia, stomatologia estetyczna (usuwanie osadu i kamienia, wybielanie zębów, korony ceramiczne, licówki ceramiczne), chirurgia stomatologiczna, endodoncja (leczenie kanałowe), protetyka, leczenie chorób przyzębia - paradontozy, ozonoterapia. Klinika o powierzchni 800 m2 posiada 13 gabinetów z klimatyzacją. Jest to jeden z największych i najnowocześniej wyposażonych ośrodków leczenia stomatologicznego w Polsce.
http://www.borczyk.pl
Zgłoś nie działający link/spam

implanty warszawa

implanty warszawa
Wielospecjalistyczna klinika stomatologiczna działająca na rynku od 1991 roku. Nasz zespół to najwyższej klasy lekarze stomatolodzy różnych specjalności, a nasze gabinety wyposażone są w nowoczesne unity dentystyczne, które należą do najnowocześniejszych tego typu urządzeń na świecie. Miła, rodzinna atmosfera która panuje w naszych gabinetach to nasza wizytówka.
http://www.stom.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

licówki, ortodonta warszawa, implanty warszawa

licówki, ortodonta warszawa, implanty warszawa
Jeżeli twoje zęby nie są tak białe, jak byś tego oczekiwał, z pewnością zainteresuję cię oferta taka, jak nasza. Zapraszamy do naszej kliniki stomatologicznej. Zapewniamy przyjemną i niestresującą atmosferę. W naszej ofercie: implanty, licówki, aparaty ortodontyczne, wybielanie zębów. Dbaj o zęby razem z nami!
http://www.1rp.pl/index.php/licowki/
Zgłoś nie działający link/spam

Stomatolog Ostrowiec Św.

Stomatolog Ostrowiec Św.
Dentysta-ostrowiec.pl to serwis prywatnego stomatologa z Ostrowca Świętokrzyskiego przeznaczony głównie dla pacjentów. Najelpszy dentysta w Ostrowcu. Stomatolog oferuje bezbolesne znieczulenie komputerowe przed zabiegiem. W zakres usług wchodzi stomatologia zachowawcza, nowoczesna protetyka, implanty, stomatologia estetyczna, profilaktyka, leczenie endodontyczne, leczenie dzieci i młodzieży oraz chirurgia stomatologiczno zachowawcza. W ofercie znajduje się również profesjonalne wybielanie zębów.
http://www.dentysta-ostrowiec.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 4 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt