Recenzje
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .
http://studiomatryca.pl/. Nowoczesne meble na wymiar znajdziesz na stronie http://studiomatryca.pl/ .
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam
reklamy Łódź. Interntowe reklamy Łódź to podstawa promocji biznesu.

Wyszukaj stronę        

Stomatologia implanty

Katowicka Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Borczyk

Katowicka Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Borczyk
Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej w Katowicach na Śląsku, jest ultranowoczesnym ośrodkiem kierowanym przez lekarza medycyny chirurga stomatologa Romana Borczyka - uznanego wykładowcę z zakresu implantologii i endodoncji. W ofercie kliniki znajduje się: implantologia, stomatologia estetyczna (usuwanie osadu i kamienia, wybielanie zębów, korony ceramiczne, licówki ceramiczne), chirurgia stomatologiczna, endodoncja (leczenie kanałowe), protetyka, leczenie chorób przyzębia - paradontozy, ozonoterapia. Klinika o powierzchni 800 m2 posiada 13 gabinetów z klimatyzacją. Jest to jeden z największych i najnowocześniej wyposażonych ośrodków leczenia stomatologicznego w Polsce.
http://www.borczyk.pl
Zgłoś nie działający link/spam

implanty warszawa

implanty warszawa
Wielospecjalistyczna klinika stomatologiczna działająca na rynku od 1991 roku. Nasz zespół to najwyższej klasy lekarze stomatolodzy różnych specjalności, a nasze gabinety wyposażone są w nowoczesne unity dentystyczne, które należą do najnowocześniejszych tego typu urządzeń na świecie. Miła, rodzinna atmosfera która panuje w naszych gabinetach to nasza wizytówka.
http://www.stom.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

licówki, ortodonta warszawa, implanty warszawa

licówki, ortodonta warszawa, implanty warszawa
Jeżeli twoje zęby nie są tak białe, jak byś tego oczekiwał, z pewnością zainteresuję cię oferta taka, jak nasza. Zapraszamy do naszej kliniki stomatologicznej. Zapewniamy przyjemną i niestresującą atmosferę. W naszej ofercie: implanty, licówki, aparaty ortodontyczne, wybielanie zębów. Dbaj o zęby razem z nami!
http://www.1rp.pl/index.php/licowki/
Zgłoś nie działający link/spam

Stomatolog Ostrowiec Św.

Stomatolog Ostrowiec Św.
Dentysta-ostrowiec.pl to serwis prywatnego stomatologa z Ostrowca Świętokrzyskiego przeznaczony głównie dla pacjentów. Najelpszy dentysta w Ostrowcu. Stomatolog oferuje bezbolesne znieczulenie komputerowe przed zabiegiem. W zakres usług wchodzi stomatologia zachowawcza, nowoczesna protetyka, implanty, stomatologia estetyczna, profilaktyka, leczenie endodontyczne, leczenie dzieci i młodzieży oraz chirurgia stomatologiczno zachowawcza. W ofercie znajduje się również profesjonalne wybielanie zębów.
http://www.dentysta-ostrowiec.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 4 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt