Recenzje
reklamy Łódź. Interntowe reklamy Łódź to podstawa promocji biznesu.
Lee. Legenda sztuk walk Lee .
Hafty. Profesjonalny Hafty komputerowy.
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        

Choroby

Baza chorób

Baza chorób
Na stronie internetowej można znaleść szczegółowo opisane choroby, które zostały pogrupowane alfabetycznie w celu ułatwienia nawigacji użytkownika na stronie. Każda choroba opisana jest zarówno z objawami jak również ze sposobami leczenia. W naszej bazie znajduje się ponad 300 różnego rodzaju chorób.
http://www.baza-chorob.eu
Zgłoś nie działający link/spam

Bulimia

Bulimia
W 2003 roku uczeni potwierdzili fakt, że choroba nazywana bulimią ma również uwarunkowania genetyczne. "Wilczy głód", bo tak również nazywamy te zabużenia w odżywianiu dotykają coraz większą rzeszę osób. Jej ofiarami padają przeważnie młode kobiety spragnione pięknej i szczupłej sylwetki. Na stronie opisujemy szczegółowo bulimię - jej historię, przyczyny, sposoby leczenia. Serdecznie zapraszamy.
http://www.bulimia.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Metody leczenia alkoholizmu

Metody leczenia alkoholizmu
Strona kampanii której głównym celem jest przeciwdziałanie zjawiskom niepożądanych społecznie, a szczególnie pokazanie jednostkom chorym i bliskim ludzi uzależnionych, czym jest uzależnienie od alkoholu oraz w jaki sposób się rozwija.
http://www.leczmy-alkoholizm.org
Zgłoś nie działający link/spam

Alkoholizm - Ośrodek Leczenia Uzależnień

Alkoholizm - Ośrodek Leczenia Uzależnień
Nałóg alkoholowy to choroba, która dotyka rokrocznie coraz więcej osób.Mimo, że dużo wiemy na jej temat, to niemniej jednak kuracja nie jest prosta. Pochłania albowiem sporo wysiłku od osoby cierpiącej na alkoholizm. Ogromnie zasadniczą jest w tym miejscu pomoc świadczona przez instytucję, która specjalizuje się w leczeniu alkoholizmu. Skuteczna terapia pomaga wrócić do normalnego życia.
http://www.terapiakrakow.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

bezdech

bezdech
Wybierając się do lekarza pierwszego kontaktu z problemem bezdechu, przygotuj się na lawinę pytań dotyczącą twojego stanu zdrowia, snu oraz samopoczucia. Pomocne okażą się także uwagi osoby, która będzie potrafiła opisać twoje zachowanie podczas snu. Jeśli lekarz będzie podejrzewał bezdech, skieruje cię na badania laboratoryjne podczas snu…. Więcej informacji na stronie www.bezdech.info.pl
http://www.bezdech.info.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt