Recenzje
miód w proszku, instant. Zapraszamy na stronę firmy Vitamix. Przetwarzanie surowców zielarskich, miód w proszku, instant , surowce zielarskie.
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
Pomoc w Pisaniu Referatu. Pomoc w Pisaniu Referatu to oferta dla Ciebie.
Barbara Olszanska. Barbara Olszanska świadczy usługi takie jak malarstwo, rzeźba, lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.

Wyszukaj stronę        

Choroby

Mayday terapia alkoholowa

Mayday terapia alkoholowa
Prywatny ośrodek Mayday prowadzi całościową terapię dla ludzi dotkniętych problemem alkoholowym, który znajduje się umiejscowionej miejscowości Wilkanowo w woj. lubuskim proponuje kompleksową terapią uzależnień zachowując anonimowość oraz dyskrecję. Nasz ośrodek to rodzinna atmosfera, tutaj nikt nikogo nie osądza, pamiętaj że jesteśmy po to aby wysłuchać i pomóc. Poczucie bezpieczeństwa i przede wszystkim praca w przyjacielskiej aurze stanowią dla nas bardzo ważny punkt terapii. Nasi terapeuci wiedzą jak ciężko jest wyjść z nałogu, dlatego każdego traktujemy indywidualnie i z godnością. Nie daj wygrać alkoholowi, nie pozwól swojej rodzinie cierpieć. Jesteśmy od tego aby Tobie pomóc znów odzyskać szczęście.
http://alkoholizm-uzaleznienie.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Endokrynolog Olsztyn - badania, porady

Endokrynolog Olsztyn - badania, porady
Pacjentom z Olsztyna, którzy zauważyli u siebie niepokojące objawy mogące mieć związek z zaburzonym funkcjonowaniem systemu dokrewnego w organizmie zalecamy konsultację któregoś  z fachowców, kórych określimy endokrynolog Olsztyn. Aby odszukać adresy odpowiednich poradni należałoby wykorzystać stronę internetową www.bib.com.pl. Dział medycyny badający funkcjonowanie układu wydzielania wewnętrznego, budowę gruczołów i schorzenia, które ich dotyczą nazywamy endokrynologią.
http://endokrynolog.olsztyn.bib.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Choroby w ciąży

Choroby w ciąży
Dolegliwości podczas ciąży są ważnym niebezpieczeństwem dla matek oraz pociech. Niebezpieczeństwem dla malucha są nawet małe objawy, które wpływają na rozwój pociechy jednocześnie fizyczny jak i psychiczny. Kobiety powinny głównie często wykonywać badania, co zmniejsza możliwość ekspansji choroby. Zagrożeniem jest mała świadomość kobiet w zakresie schorzeń. Występuje mnóstwo zaburzeń typu cukrzyca ciążowa, która jest niesłusznie bagatelizowana. Choroba w ciąży matek winna być komunikatem ostrzegawczym dla każdej kobiety oraz ojca dziecka, a dowolny objaw musi być drobiazgowo sprawdzony aby uniknąć zaburzeń małego w przyszłości.
http://choroby.allmed4d.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

neurolog Zabrze

neurolog Zabrze
O ujawnieniu się choroby definiowanej rzadką możemy mówić gdy powszechność nie wynosi więcej niż 5:10000. Zdaje się to być niewielkim problemem, jednak patrząc holistycznie trudność ta dotyczy niemalże 2 milionów mieszkańców Polski. W grupie chorób rzadkich jest miopatia mitochondrialna. Należy do schorzeń o podłożu dziedzicznym. W przypadku miopatii mitochondrialnej uszkodzeniu ulega sposób pracy mitochondriów komórkowych odpowiedzialnych za metabolizowanie energii niezbędnej do prawidłowej pracy organizmu. Osoby, które dowiedziały się o pojawieniu się u siebie choroby, o której nawet badacze nie są w stanie dużo powiedzieć, szukają wiedzy na własną rękę, między innymi w sieci.
http://www.miopatia.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt