Recenzje
http://olszanska.pl/. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje http://olszanska.pl/ .
Diamond Expert. Najlepsza wycena diamentów - Diamond Expert .
Prawnik Konrad Bartuzel. Profesjonalny Prawnik Konrad Bartuzel . Zapraszam
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.

Wyszukaj stronę        

Choroby

Mayday terapia alkoholowa

Mayday terapia alkoholowa
Prywatny ośrodek Mayday prowadzi całościową terapię dla ludzi dotkniętych problemem alkoholowym, który znajduje się umiejscowionej miejscowości Wilkanowo w woj. lubuskim proponuje kompleksową terapią uzależnień zachowując anonimowość oraz dyskrecję. Nasz ośrodek to rodzinna atmosfera, tutaj nikt nikogo nie osądza, pamiętaj że jesteśmy po to aby wysłuchać i pomóc. Poczucie bezpieczeństwa i przede wszystkim praca w przyjacielskiej aurze stanowią dla nas bardzo ważny punkt terapii. Nasi terapeuci wiedzą jak ciężko jest wyjść z nałogu, dlatego każdego traktujemy indywidualnie i z godnością. Nie daj wygrać alkoholowi, nie pozwól swojej rodzinie cierpieć. Jesteśmy od tego aby Tobie pomóc znów odzyskać szczęście.
http://alkoholizm-uzaleznienie.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Endokrynolog Olsztyn - badania, porady

Endokrynolog Olsztyn - badania, porady
Pacjentom z Olsztyna, którzy zauważyli u siebie niepokojące objawy mogące mieć związek z zaburzonym funkcjonowaniem systemu dokrewnego w organizmie zalecamy konsultację któregoś  z fachowców, kórych określimy endokrynolog Olsztyn. Aby odszukać adresy odpowiednich poradni należałoby wykorzystać stronę internetową www.bib.com.pl. Dział medycyny badający funkcjonowanie układu wydzielania wewnętrznego, budowę gruczołów i schorzenia, które ich dotyczą nazywamy endokrynologią.
http://endokrynolog.olsztyn.bib.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Choroby w ciąży

Choroby w ciąży
Dolegliwości podczas ciąży są ważnym niebezpieczeństwem dla matek oraz pociech. Niebezpieczeństwem dla malucha są nawet małe objawy, które wpływają na rozwój pociechy jednocześnie fizyczny jak i psychiczny. Kobiety powinny głównie często wykonywać badania, co zmniejsza możliwość ekspansji choroby. Zagrożeniem jest mała świadomość kobiet w zakresie schorzeń. Występuje mnóstwo zaburzeń typu cukrzyca ciążowa, która jest niesłusznie bagatelizowana. Choroba w ciąży matek winna być komunikatem ostrzegawczym dla każdej kobiety oraz ojca dziecka, a dowolny objaw musi być drobiazgowo sprawdzony aby uniknąć zaburzeń małego w przyszłości.
http://choroby.allmed4d.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

neurolog Zabrze

neurolog Zabrze
O ujawnieniu się choroby definiowanej rzadką możemy mówić gdy powszechność nie wynosi więcej niż 5:10000. Zdaje się to być niewielkim problemem, jednak patrząc holistycznie trudność ta dotyczy niemalże 2 milionów mieszkańców Polski. W grupie chorób rzadkich jest miopatia mitochondrialna. Należy do schorzeń o podłożu dziedzicznym. W przypadku miopatii mitochondrialnej uszkodzeniu ulega sposób pracy mitochondriów komórkowych odpowiedzialnych za metabolizowanie energii niezbędnej do prawidłowej pracy organizmu. Osoby, które dowiedziały się o pojawieniu się u siebie choroby, o której nawet badacze nie są w stanie dużo powiedzieć, szukają wiedzy na własną rękę, między innymi w sieci.
http://www.miopatia.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt