Recenzje
Gabinet Okulistyczny. Gabinet Okulistyczny Optimex to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
laboratorium Vetcomplex. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu laboratoryjnej diagnostyki weterynaryjnej. Zapraszamy laboratorium Vetcomplex .
Haft. Profesjonalny Haft komputerowy w Łodzi. Wiele wzorów, niskie ceny haftów.

Wyszukaj stronę        

Choroby

Diagnostyka - informacje

Diagnostyka - informacje
Na stronie internetowej znajdziemy wiele artykułów dotyczących przemysłu diagnostyki laboratoryjnej. Dowiemy się m.in. jakie testy diagnostyczne które powinno się wykonywać regularnie możemy wykonać w prywatnych laboratoriach medycznych. Strona prowadzona jest przez specjalistów z dziedziny diagnostyki medycznej z firmy Diagnostyka
http://badania.serwis-o-zdrowiu.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Psychoanaliza

Psychoanaliza
Informacje na temat psychoanalizy. Przydatne informacje praktyczne dla psychologów i psychoterapeutów. Kierunki w psychoanalizie. Sławni psychoanalitycy i ich metody pracy. Wciąż powiększana baza informacji.
http://www.psychoanalityk.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

na hemoroidy

na hemoroidy
Dlaczego chorzy na hemoroidy obawiają się tak wizyty u specjalisty? Chcesz się dowiedzieć dlaczego? A może chcesz się dowiedzieć czym leczyć hemoroidy? Zapraszamy na naszą stronę. Na naszej stronie znajdziesz między innymi informacje na temat tej wstydliwej choroby jak i sposoby jej leczenia.
http://www.hemoroidyleczenie.max24.eu
Zgłoś nie działający link/spam

świńska grypa

świńska grypa
Informujemy o powstaniu nowego serwisu internetowego Nowa świńska grypa - wirus typu A H1N1 - najnowsze wiadomości. Znajdziesz tutaj aktualności dotyczące wirusa świńskiej grypy typu A H1N1, informacje naukowe oraz sposoby zapobiegania zarażeniu tym groźnym wirusem, sposoby leczenia.
http://h1n1.grypa-swinska.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Grzybica Informacje

Grzybica Informacje
Grzybica to dolegliwość, która doskonale rozwija się w miejscach wilgotnych. Szczególnie narażone na infekcję grzybicą są stopy, które większość dnia przebywają w butach, nasze stopy mają ciepło i pocą się, a więc są to świetne warunki dla grzybicy. Zagrożeniem są także miejsca użytku wielu osób, takie jak : baseny, wspólne prysznice, szatnie, gdzie często chodzimy boso, dlatego powinniśmy być rozsądni, na basenach ubierać klapki, używać tylko swoich ręczników itd.
http://www.grzybica.info.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt