Recenzje
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.
miód w proszku, instant. Zapraszamy na stronę firmy Vitamix. Przetwarzanie surowców zielarskich, miód w proszku, instant , surowce zielarskie.
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
www.e-almatur.pl. Najlepsze oferty obozów i kolonii dla dzieci na stronie www.e-almatur.pl .

Wyszukaj stronę        

Choroby

Forum medyczne

Forum medyczne
Uzyskaj pomoc od specjalistów i innych użytkowników, którzy mają podobne problemy zdrowotne. Dołącz do grupy wsparcia. Dodatkowo artykuł medyczne, opisy chorób oraz baza lekarzy. Uzyskaj pomoc od specjalistów i innych użytkowników, którzy mają podobne problemy zdrowotne. Dołącz do grupy wsparcia. Dodatkowo artykuł medyczne, opisy chorób oraz baza lekarzy.
http://www.dr.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Grzybica

Grzybica
W ten oto sposób wytwarzamy środowisko bardzo miłe dla rozwoju tej choroby. Do symptomów są również zaliczane ogromnie rozumiane zakłócenia umysłowe; kłopoty z koncentracją, zmęczenie, choroby psychiczne, itd. Nie zdajemy sobie sprawy, iż w wielu wypadkach grzybica zaczyna się rozwijać od opanowania organów wewnętrznych naszego układu. Spożywamy go dużo więcej niż dotychczas w historii gatunku ludzkiego. Więcej informacji na www.grzybica.waw.pl
http://www.grzybica.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Łuszczyca

Łuszczyca
Naukowcy doszukujący się okoliczności nasilania się łuszczycy, często wymieniają przeziębienie, stres, przemiany hormonalne wywołane zażywaniem tabletek antykoncepcyjnych, ciążę, lub alkohol. Osobom chorym na łuszczycę poleca się ciepłe kąpiele, należy jednak uważać by woda nie była zbyt gorąca, gdyż może to pogłębić odczucie swędzenia. Chorzy na łuszczycę, których dotknęły problemy związane ze zdrowiem umysłowym często szukają pomocy u psychologów albo wśród grup wsparcia. Europejscy naukowcy wiążą łuszczycę również z innymi dolegliwościami zdrowotnymi, znacznie poważniejszymi niż chorobowe zmiany skóry. Więcej informacji na www.luszczyca.waw.pl
http://luszczyca.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Depresja - choroba XXI wieku

Depresja - choroba XXI wieku
Depresja, dawniej zwana melancholią, to według WHO jedna z najniebezpieczniejszych chorób XXI wieku. Oddziaływuje na psychikę chorego, zmieniając życie w jeden wielki smutek, bezdenną rozpacz. Wymaga leczenia psychiatrycznego. Na stronie Depresja.org.pl poznasz opisy i symptomy depresji, typy diagnostyczne, czynniki ryzyka i sposoby leczenia choroby afektywnej.
http://www.depresja.org.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt