Recenzje
Laboratorium weterynaryjne VETCOMPLEX. Profesjonalne usługi weterynaryjne zarówno dla hodowców zwierząt jak i zwykłych miłośników zwierząt domowych. Laboratorium weterynaryjne VETCOMPLEX zaprasza
druk na materiale Textileprint. Profesjonalny druk na materiale Textileprint . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.
Remarketing. Remarketing to najlepszy sposób dotarcia do Klienta.
Gabinet Okulistyczny. Gabinet Okulistyczny Optimex to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!

Wyszukaj stronę        

Psychoterapia Warszawa

Psychoterapia Warszawa

Psychoterapia Warszawa
Placówka Źródło Inspiracji działa na rynku wsparcia psychologicznego. Świetnie wykwalifikowana grupa oferuje psychoterapię indywidualną, dla par i wykłady otwarte. Profesjonaliści zapewniają fachową pomoc w takich sprawach jak lęki, depresja, trudności w kontaktach z innymi ludźmi czy też stres. Swoje usługi oferują także osobom, które pragną pracować nad swoim rozwojem. Dokładny opis konsultacji wraz z cenami znajdą Państwo na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z pracownikami ośrodka.
http://www.zrodloinspiracji.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa

Ośrodek Psychoterapii W RELACJI Warszawa Saska Kępa
Ośrodek Psychoterapii W RELACJI oferuje psychoterapię i wsparcie dla dorosłych, dzieci i młodzieży oraz coaching (także po angielsku). Zespół składa się z psychologów i psychoterapeutów szkolonych w rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne szkole Psychoterapii INTRA. Pracujemy w podejściu zintegrowanym: opierając się na szkole humanistycznej, korzystamy z technik i narzędzi różnych szkół terapeutycznych.
http://www.wrelacji.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Psycholog Warszawa

Psycholog Warszawa
Nasz gabinet proponuje indywidualną psychoterapię poznawczo-behawioralną. Zapraszamy do naszego gabinetu, znajdującego się w cichym miejscu na Żoliborzu, w pobliżu stacji metra. Proponujemy indywidualną psychoterapię poznawczo-behawioralną oraz pomoc dla osób, które chcą zmienić jakość swego życia.
http://www.diada.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Leczenie alkoholizmu Warszawa

Leczenie alkoholizmu Warszawa
Psycholog Magdalena Staszewska zapewnia profesjonalną pomoc psychologiczną. Warszawa to miasto spotkań z pacjentami zmagającymi się z rozmaitego typu problemami. Oferta obejmuje konsultacje, indywidualne sesje terapeutyczne i psychoterapię par. Specjalnością gabinetu jest leczenie alkoholizmu. Adresatami oferty są też osoby z depresją, przeżywające trudności w pracy, ofiary przemocy, osoby z chwiejnością emocjonalną, objawami syndromu DDA i innymi schorzeniami kwalifikującymi się do specjalistycznego leczenia.
http://psycholog-magdalenastaszewska.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt