Recenzje
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
profesjonalny druk na płótnie Textileprint. profesjonalny druk na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki medyczne.
pisanie doktoratu. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie doktoratu to błahostka.

Wyszukaj stronę        

Psychoterapia Warszawa

Psychoterapia Warszawa

Psychoterapia Warszawa
Tematem mojej strony jest psychoterapia gestalt w Warszawie. Pomagam ludziom w rozwiązywaniu ich problemów psychologicznych, rozwoju osobistym. Dzięki psychoterapii lepiej poznasz siebie i odkryjesz swoje ukryte potencjały. Psychoterapia Warszawa - zapraszam do gabinetu i na moją stronę www. Pomoc psychologiczna, konsultacje i doradztwo.
http://www.pracowniagestalt.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psychoterapia Warszawa

Psychoterapia Warszawa
Prywatny gabinet psychoterapii Magdaleny Staszewskiej zlokalizowany w Warszawie realizuje usługi w dziedzinie profesjonalnej pomocy psychologicznej. Aktywność gabinetu to przede wszystkim psychoterapia Warszawa, leczenie alkoholizmu, sesje porady psychologicznej dla osób cierpiących na depresje także posiadających problemy z samoakceptacją. Psycholog Warszawa przeprowadza pojedyncze sesje psychoterapii oraz terapie grupowe dla osób dorosłych również szereg szkoleń w kwestii między innymi umiejętności międzyludzkich. Na witrynie internetowej dodatkowo dostępny jest wykaz cen.
http://www.psycholozka.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psychobiostymulacja - Gabinet Psychobiostymulacji im. prof. M. Szulc

Psychobiostymulacja - Gabinet Psychobiostymulacji im. prof. M. Szulc
Wojciech Górecki, psycholog, terapeuta i biohipnolog zaprasza do Gabinetu Psychobiostymulacji im. prof. Marii Szulc. Zakres oferowanych usług: leczenie alkoholizmu i innych uzależnień, depresji, nerwic, zespołu natrętnych myśli, lęków, bezsenności, anoreksji, bulimii, wad wymowy, impotencji, zaburzeń poczucia własnej wartości. Profesjonalna i skuteczna terapia oparta na wieloletnim doświadczeniu i badaniach naukowych. Pomoc psychologiczna.
http://www.psychobiostymulacja.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szkoły psychoterapii

Szkoły psychoterapii
Reakcje każdego człowieka na różnego typu zachowania są na trwałe zakorzenione w świadomości. Nierzadko świadomość ta zniekształcona jest przez doznania z minionych lat, doświadczenia z przeszłości. Dla każdego pacjenta psychoterapia może wydawać się bardzo wymagającym momentem w ich życiu, albowiem wymaga od niego otwarcia się, wyjawienia swoich problemów i najskrytszych tajemnic terapeucie, osobie totalnie obcej. Jest to jeden z powodów, przez który psychoterapia zniechęca ludzi, jednak porządny terapeuta potrafi sobie z tą niedogodnością poradzić. Zmyślne wykorzystanie technik psychoterapii pomaga terapeucie uzyskać ufność pacjenta, a temu, poczuć się bezpiecznie, co owocuje otwarciem się na jego osobę.
http://www.terapia.net.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt