Recenzje
http://www.lewi-polska.pl/. Sklep http://www.lewi-polska.pl/ oferuje profesjonalny sprzęt do mycia okien.
Diamond Expert. Najlepsza wycena diamentów - Diamond Expert .
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
http://tomexprzewozy.pl. Profesjonalne przewozy Polska-Dania, Polska-Niemcy sprawdź: http://tomexprzewozy.pl

Wyszukaj stronę        

Psychoterapia Warszawa

Psychiatra Warszawa

Psychiatra Warszawa
Omega - niepubliczny zakład opieki zdrowotnej w Warszawie oferuje min badania pracownicze (także na terenie zakładów pracy) - badania wstępne, okresowe, profilaktyczne. Leczenie uzależnień (odtruwanie) - leczenie alkoholizmu (esperal, odtruwanie poalkoholowe) i odwyki
http://www.przychodnia-omega.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

psychoterapia Warszawa Ursynów

psychoterapia Warszawa Ursynów
Nazywam się Urszula Lajfert. Jestem psychologiem, certyfikowaną psychoterapeutką. Dyplom uzyskałam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyłam także 3-letni kurs w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT w Warszawie. Następnie uzyskałam Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego. Ukończyłam również kurs Praktyk NLP w NLP Polska. Kilka lat pracowałam w Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej w Warszawie, gdzie prowadziłam psychoterapię grupową i indywidualną pacjentów z różnymi zaburzeniami. Obecnie pracuje w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Geriatrycznym w Warszawie, gdzie prowadzę terapię grupową i indywidualną, a także w Centrum Terapii Dialog, w którym pracuję tylko indywidualnie.
http://psychoprzemiana.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psycholog Zielona Góra

Psycholog Zielona Góra
Jeżeli uważasz, że potrzebujesz rozmowy z terapeutą a do tego mieszkasz w pobliżu Zielonej Góry, to zapraszam Cię do wizyty w moim gabinecie psychologicznym. Pomagam ludziom, którzy szukają lepszego sposobu życia, chcą zmienić swoje złe nawyki, chcą zyskać większą świadomość siebie. Nazywam się Jolanta Laskowska i prowadzę gabinet w mieście Zielona Góra.
http://www.bujnowski.net/~pkwapisz/probydzwieku/index.php?inc=record&get=82-3478
Zgłoś nie działający link/spam

Terapia par

Terapia par
Centrum Psychoterapii Olkusz (małopolska) - pomoc psychoterapeutyczna i psychologiczna. Psychoterapeuta i psycholog w Olkuszu - warsztaty rozwoju, treningi, usługi dedykowane, wsparcie pierwszego kontaktu, terapia par, terapia indywidualna oraz terapia grupowa, porady metodologiczne. Także szkolenia dedykowane, konsultacje, prelekcje i wykłady. W ofercie także warsztaty doradztwo zawodowe, warsztaty rozwoju osobistego i szkolenia, psychoedukacja dla tych którzy z myślą o własnym rozwoju. Problemy i kryzysy życiowe. Także usłgi dla jednostek oświatowych. Pomoc psychologiczna osobom doświadczających życiowych trudności.
http://www.centrumpsychoterapii.eu
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt