Recenzje
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl
Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska. Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!

Wyszukaj stronę        

Leczenie anoreksji

Leczenie anoreksji

Leczenie anoreksji
Uzależnienia oraz zaburzenia jedzenia leczone są w Centrum Terapii Gestalt. Na stronie dostępne są informacje o nurcie w psychoterapii zwanym Gestalt. Inne obszary pomocy to zaburzenia funkcjonowania społecznego, praca nad stresem i jego skutkami, praca nad likwidacją skutków apatii i lęków.
http://www.terapii-gestalt.eu
Zgłoś nie działający link/spam

6 weidera

6 weidera
Wszyscy marzymy o szczupłym brzuchu z pięknie wyrzeźbionymi mięśniami. Chcemy bez żadnego skrępowania pokazać się na plaży lub na basenie. Piękny brzuch może zagwarantować nam pewność siebie, powodzenie u płci przeciwnej i samoakceptację. Dlatego, niezwykle istotne jest dobranie odpowiedniego zestawu ćwiczeń i diety. Okazuje się jednak, że nie każda forma aktywności fizycznej czy program żywieniowy jest skuteczny i zadziała efektywnie na rzeźbę brzucha. Chcielibyśmy zaprezentować tutaj program, który zdobył popularność na całym świecie, a miliony osób mogą potwierdzić jego zaskakujące rezultaty. Mowa tutaj o aerobicznej szóstce Weidera, zwanej powszechnie jako A6W.
http://wdziek.info/aerobiczna_6_weidera.html
Zgłoś nie działający link/spam

Ćwiczenia

Ćwiczenia
Jest to zestaw ćwiczeń mających wzmocnić mięśnie brzucha i wykształcić ich rzeźbę. Sześć aerobowych ćwiczeń fitness pomaga w krótkim czasie osiągnąć maksymalne rezultaty. A6W pomaga spalać zalegającą tkankę tłuszczową a także w widoczny sposób kształtować mięśnie. Program nadaje się dla osób, którym zależy na wyrzeźbieniu brzucha, lecz także dla tych, którzy chcą pozbyć się „oponki” i zbędnych kilogramów. Dzięki Aerobicznej Szóstce Weidera możemy uzyskać wygląd brzucha, o jakim od zawsze marzyliśmy. Profesjonalnie opracowany trening nastawiony jest na uzyskanie maksymalnych rezultatów w krótkim odstępnie czasu.
http://wdziek.info/fitness.html
Zgłoś nie działający link/spam

Ćwiczenia

Ćwiczenia
W związku z nadchodzącym latem postanowiliśmy przedstawić dwa ćwiczenia mięśni brzucha. 1. Naszą pozycją wyjściową jest leżenie tyłem, nogi zgięte w stawach kolanowych. Kończyny górne splecione na klatce piersiowej. Różnica między tymi ćwiczeniami a tzw. “brzuszkami” jest taka, że nie wsuwamy stóp pod drabinkę. Ruch rozpoczyna się od uniesienia głowy z podłoża i przyciągnięciu jej do mostka. Następnie staramy się zbliżyć korpus do zgiętych w kolanach kończyn dolnych (jak w zwykłych “brzuszkach”) jednak z tą różnicą, że w tym samym czasie musimy “walczyć” z próbującymi się unieść stopami.
http://kondycja.info/page.php?id=cwiczenia
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt