Recenzje
malarstwo Olszanska. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje malarstwo Olszanska .
weterynaryjne - laboratorium. Nasze weterynaryjne - laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną. Profesjonalizm to nasze drugie imię.
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Rękawice chirurgiczne Medihurt


Rękawice chirurgiczne Medihurt
Spółka Medi-Hurt zajmuje się zaopatrywaniem rynku usług medycznych w Polsce od roku 2000, nieustannie poszerzając listę stałych odbiorców oraz ciesząc się renomą wśród kontrahentów. Hurtownie medyczne prowadzone przez Firmę zaopatrują placówki medyczne prywatne i publiczne, między innymi szpitale i kliniki, gabinety lekarskie, poradnie, hospicja i domy opieki oraz klientów indywidualnych. Asortyment zawiera wyroby medyczne, sprzęt, odzież jednorazową, preparaty dezynfekujące, materiały opatrunkowe – oraz inne produkty niezbędne do codziennego funkcjonowania placówek służby zdrowia.
http://www.medihurt.pl
Zgłoś nie działający link/spam

USG aorty Warszawa

USG aorty Warszawa
Diagnostyka naczyniowa - Choroby naczyń, czy to dotyczące układu tętniczego czy żylnego, to szeroka gama zaburzeń. Począwszy od czynników pierwotnych - wad wrodzonych, zapaleń, infekcji, zmian urazowych, skończywszy na wtórnych zmianach zwyrodnieniowych, zakrzepowych czy uciskowych. Choroby naczyń to kolejny zespół chorób środowiskowych dzisiejszych czasów, na które w większości wypadków sami sobie - chcąc, nie chcąc - pracujemy. Siedzący tryb życia, mała aktywność ruchowa, palenie papierosów, to główne z wielu czynników ryzyka wpływających niekorzystnie na układ naczyniowy organizmu
http://chorobynaczyn.com
Zgłoś nie działający link/spam

leczenie nadmiernej potliwości

leczenie nadmiernej potliwości
Jeżeli masz dosyć spoconych rąk, stóp lub pach i nieprzyjemnego zapachu to świetnie trafiłeś.Zapraszamy na zabiegi przy użyciu jonoforezy. Zabieg trwa tylko 10-15 minut i jest całkowicie bezbolesny. W przeciwieństwie do wszędzie reklamowanych środków chemicznych ( które często trzeba stosować codziennie przez całe życie) wystarczy tylko seria 10 zabiegów
http://nadmiernapotliwosc.warszawa.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt