Recenzje
Lekarze. Spis szpitali, aptek, Lekarze .
organizacja urodzin dla dzieci kraków. Profesjonalna organizacja urodzin dla dzieci kraków . Zapraszamy
http://malowanie-poznań.pl. http://malowanie-poznań.pl oferuje usługi remontowe i malarskie.
http://www.lewi-polska.pl/. Na stronie http://www.lewi-polska.pl/ znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia do mycia.

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Terapia alkoholowa

Terapia alkoholowa
Oferta Ośrodka Hipnozy i Psychoterapii – Gutkowski kierowana jest do osób, które doświadczają wszelkiego rodzaju problemów psychosomatycznych. Wśród pacjentów kliniki znajdują się osoby uzależnione od alkoholu. Terapia alkoholowa odbywa się przy zastosowaniu hipnozy klinicznej. Ośrodek specjalizuje się również w leczeniu depresji, nerwicy, fobii, zaburzeń odżywiania, nadwagi.
http://www.hipnoza.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Gabinet rehabilitacji ortopedycznej

Gabinet rehabilitacji ortopedycznej
Ośrodek rehabilitacji Remed to gabinet rehabilitacji ortopedycznej. W naszym gabinecie oferujemy szeroki wachlarz usług z wiązanych z rehabilitacją. Oferujemy również rehabilitację domową, czyli na życzenie klienta dojeżdżamy na wskazany adres. Nasz profesjonalizm może potwierdzić tysiące uleczonych pacjentów, którzy leczyli się w naszym gabinecie lub przyjeżdżaliśmy do pacjenta. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu: Gabinet Rehabilitacji Warszawa Al. Stanów Zjednoczonych 72 lok. Użytkowy 37. Nasi wykwalifikowani specjaliści na pewno pomogą dojść do zdrowia i zrehabilitować się po kontuzji lub po urazie. 
http://www.remed.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Ginekolog Bielsko Biała

Ginekolog Bielsko Biała
Jeżeli potrzebny Ci dobry ginekolog lub inny lekarz specjalista, a miejscem Twojego zamieszkania jest Bielsko Biała lub jej okolice, koniecznie sprawdź ofertę Centrum Medycznego Galena. Dumą tego miejsca jest znakomicie wykwalifikowany personel, złożony m.in. z ginekologów, chirurgów, pediatrów. Galena dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Przy Centrum Medycznym działa nowocześnie wyposażony oddział szpitalny. Świadczenia oferowane są osobom dorosłym oraz najmłodszym pacjentom.
http://www.cmgalena.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Odleżyny

Odleżyny
Usuwanie blizn wymaga dużo więcej czasu, gdy nie pomagamy ani sobie, ani owrzodzeniu. Zwłaszcza niezbędne są gaziki, maści. Wymagane jest by ograniczyć poruszanie się - warto. Przecież nie pożądane jest, żeby Redukcja blizn trwało bez końca. Kiedy rany są niemałe - niedostosowanie się do takich rad skutowało będzie tym, iż będziemy znacznie dłużej zderzali się z takowymi kłopotami. Zostało potwierdzone, że usuwanie blizn lub innych obrażeń, to duży kłopot wielu osób. Wspomóc leczenie mogłyby odpowiednie maści i zdrowy tryb życia. Rady zainteresowani mogą odszukać na stronie www Na Rany.
http://www.na-rany.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt