Recenzje
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski z wieloletnią praktyką zaprasza.

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Medycyna Estetyczna - powiększanie piersi, botox, liposukcja

Medycyna Estetyczna - powiększanie piersi, botox, liposukcja
Powiększanie ust, botox, powiekszanie piersi, implanty piersi, lipofilling, liposukcja, plastyka powiek, vaser lipo. Medycyna estetyczna to medycyna jakości życia. Dzięki zabiegom oferowanym w moich gabinetach będą mogli Państwo nie tylko poprawić swój wygląd, ale również polepszyć swój nastrój i samopoczucie.
http://www.klinikaurody.org.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

gabinet stomatologiczny Tarchomin i protetyk Tarchomin

gabinet stomatologiczny Tarchomin i protetyk Tarchomin
Gabinet dentystyczny Gabident wykonuje kompetentne usługi stomatologiczne. Gabident znajduje się w Warszawie, na Białołęce. Profil działalności obejmuje miedzy innymi kompetentna stomatologia zachowacza, dokładna endodoncja, czy unikalna stomatologia dziecięca. Celem jest dostarczenie pacjentom leczenia na najwyższym poziomie, wynikającym z najnowszych zdobyczy technologii. Wysoką jakość leczenia gwarantuje zespół lekarzy specjalistów z ogromnym doświadczeniem. Jeżeli interesuje was gabinet stomatologiczny lub protetyk z regionu Białołęka lub Tarchomin zapraszamy na wszechstronne leczenie. Co najważniejsze dzieci chętnie przychodzą do nas.
http://www.gabident.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Stomatologia warszawa

Stomatologia warszawa
Supradent to dwie specjalistyczne kliniki stomatologii kompleksowej, które oferują usługi z zakresu stomatologii estetycznej, ortodoncji, protetyki, endodoncji, periodontologii a także chirurgii stomatologicznej. Zespół lekarzy gabinetów Supradent to doświadczeni wybitni lekarzew swojej dziedzinie, którzy oferująnajwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów. Ich mądrość i umiejętności są wciąż ulepszane podczas wykładów i kongresów.
http://www.supradent.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Malaria

Malaria
Malaria to zagrażająca życiu i zdrowiu człowieka choroba wytworzona przez pasożyty (pierwotniaki Plasmodium) przenoszone przez komary. W 2010 roku na chorobę zapadło 220 milionów ludzi, z czego około 661 000 zmarło w jej następstwie. W ponad połowie jej ofiarami są afrykańskie dzieci (w każdej minucie umiera jedno z nich). Około 80% zarażeń Jest w 14 krajach, a 80% przypadków występuje w 17 krajach. W paru krajach: Demokratycznej Republice Konga i Nigerii umiera około 40% ofiar. Poprzez ostatnich 10 lat ilość przykładów śmiertelnych na świecie spadła o około 1/4. Dopuszczalne jest leczenie i zapobieganie chorobie.
http://emalaria.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt