Recenzje
olszanska.pl. Pracownia olszanska.pl oferuje piękną i niepowtarzalną biżuterię artystyczną. Zapraszamy do zapoznania się z pracami.
druk na tkaninach. Profesjonalny druk na tkaninach . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.
http://www.zywalewski.pl/. Zapraszamy do naszego gabinetu okulistycznego, który znajdą Państwo pod adresem: http://www.zywalewski.pl/ .
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        

Medycyna

iMed24 – Rejestracja on-line, Usługi medyczne on-line, Dokumentacja medyczna on-line, Konsultacje on-line

iMed24 – Rejestracja on-line, Usługi medyczne on-line, Dokumentacja medyczna on-line, Konsultacje on-line
iMed24 jest pierwszą polską platformą telemedyczną. Dzięki niej możesz w nowoczesny sposób zadbać o zdrowie swoje i najbliższych. iMed24 zapewnia dostęp przez internet do całodobowej, profesjonalnej opieki zdrowotnej. Portal www.iMed24.pl pozwala na przeprowadzenie konsultacji z lekarzami wielu specjalności. Z pomocą iMed24 możesz zarejestrować się on-line do wybranej przychodni. Dzięki systemowi automatycznych przypomnień za pośrednictwem poczty e-mail oraz wiadomości SMS nigdy już nie zapomnisz o zażyciu leku lub o zarejestrowanej wizycie w przychodni. Dzięki www.iMed24.pl zyskujesz dostęp do swojej dokumentacji medycznej przez Internet, w tym do wyników badań. Dostępne jest również forum medyczne dla pacjentów oraz blog o telemedycynie.
http://www.imed24.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Profade to łatwy i bezpieczny sposób na usuwanie Tatuażu

Profade to łatwy i bezpieczny sposób na usuwanie Tatuażu
Profade to najnowszy i najbardziej innowacyjny produkt do usuwania tatuaży z pośród obecnie dostępnych na rynku. Korzystając z naszego programy Profade, możesz usunąć tatuaż, nie zależnie od jego koloru, użytego tuszu, wielkości, wieku ani grubości skóry. Wszystko to możesz osiągnąć we własnym domu, bez konieczności pomocy specjalisty czy kliniki.
http://pl.profade.com
Zgłoś nie działający link/spam

Elektrochirurgia

Elektrochirurgia
Początki firmy EMED sięgają 1995 roku a jej działania zawsze obracały się wokół segmentu medycznego ze specjalizacją – elektrochirurgia. Początkiem było wyprodukowanie modelu diatermii chirurgicznej, który po raz pierwszy wyszedł na rynek w 1997 roku. Od tego czasu firma stopniowo i stabilnie rozwijała swoją ofertę. Patrząc teraz na szeroki zakres produktów – od małych urządzeń ambulatoryjnych aż po zaawansowanie systemy elektrochirurgiczne – możemy pogratulować skutecznej i dobrze wykonanej pracy.
http://www.emed.pl
Zgłoś nie działający link/spam

healthcare vision

healthcare vision
The biologically active food supplements of the Classic Hit series provide the human organism with necessary nutriments, vitamins, micro and macro-elements.The biologically active food supplements of the Classic Hit series provide the human organism with necessary nutriments, vitamins, micro and macro-elements. All ingredients that make up Vision`s products are exclusively of natural phytogenic origin, which makes them valuable and active for everyone. The scientifically tested composition of products is selected thoroughly and accurately, so that every consumer’s individual needs are properly met and a harmoniously balanced and optimized diet is ensured.
http://healthcarevision.co.uk
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt