Recenzje
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski z wieloletnią praktyką zaprasza.
praca doktorska po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca doktorska po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!
czyszczenie okien na wysokości Lewi. Kompleksowe czyszczenie okien na wysokości Lewi . Zapraszamy

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Ultrasonografy, aparaty USG używane - sprzedaż - JMP Medical

Ultrasonografy, aparaty USG używane - sprzedaż - JMP Medical
W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej klasy rekondycjonowaną oraz używaną aparaturę do diagnostyki obrazowej takich producentów jak GE, Siemens, Toshiba, Philips. Szeroka gama oferowanych przez nas urządzeń – począwszy od prostych systemów przenośnych, a skończywszy na nowoczesnych zaawansowanych technologicznie systemach 4D. Oferowana przez nas aparatura jest dostępna w naszym magazynie, na życzenie klienta możemy dostarczyć dowolne urządzenie dopasowane do potrzeb klienta. Dbając o komfort pracy naszych klientów, a w szczególności mając na uwadze bezpieczeństwo pacjentów, wszystkie urządzenia poddajemy przeglądom serwisowym lub procesowi rekondycjii przed dostawą do klienta.
http://www.jmpmedical.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

All Dent - nowoczesne gabinety stomatologiczne

All Dent - nowoczesne gabinety stomatologiczne
W naszej firmie osobiste praktyki prowadzą specjaliści dentyści oferujący kompleksowe obserwacje w każdej dziedzinie stomatologii.Dysponując nowoczesnym sprzętem oraz fachową pomocą asystentek, są Państwu w stanie zagwarantować jak najwyższy standard obsługi. Mojej roli nie ograniczamy wszak do wykonywania zabiegów. Przy nas chory uzyska wszystkie informacje na temat profilaktyki oraz doradztwo odnośnie do uzyskania jak najlepszej higieny jamy ustnej.
http://all-dent.eu
Zgłoś nie działający link/spam

Zdrowotne Obuwie - Klapki Fakirki - Refleksoterapia - Akupresura Stóp

Zdrowotne Obuwie - Klapki Fakirki - Refleksoterapia - Akupresura Stóp
Internetowa baza informacji nt. modnego i zdrowotnego obuwia do chodzenia po domu, czy na basem, czyli tzw. klapkach fakirkach oraz o akupresurze stóp i refleksoterapii naturalnej!
http://www.fakirki.pl
Zgłoś nie działający link/spam

alergia

alergia
Odczulanie.info, jest to witryna internetowa, z jakiej dowiesz się czym jest alergia jak również w jaki sposób ją przemóc. Dodatkowo zaznajomisz się odkrywczą metodę starcia z alergią, którą jest odczulanie. Ma ona na celu zwalczanie alergii substancją którą, ją powoduje. Są dwie wersje: podskórne oraz podjęzykowe. Przy jej użyciu roztocza, czy pyłki, jak wszelki inny środek alergogenny powstrzymają nasze trudności. Z wykorzystaniem naszej strony internetowej, dowiesz się dodatkowo, gdzie w naszej okolicy alergolog, stosujący tą metodę leczenia. Zapraszamy na naszą witrynę internetową!!!
http://www.odczulanie.info
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt