Recenzje
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl . Zapraszamy.
pompa ciepła Łódź. Najlepszy sposób na ogrzanie domu w zimie? Oczywiście pompa ciepła Łódź . Zapraszamy do kontaktu!
urządzenie do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze urządzenie do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.
druk na tkaninach. Profesjonalny druk na tkaninach . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Masaż leczniczy Kraków

Masaż leczniczy Kraków
Serdecznie Witamy Państwa na stronie internetowej Centrum Medycznego 'Biopol' w Krakowie. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy klientów z Polski i zagranicy. Jesteśmy grupą ambitnych i wysoko wykwalifikowanych terapeutów. Dzięki temu że: nie popadamy w rutynę, mamy indywidualne podejście do pacjenta, kilkuletnie doświadczenie, zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług. Zapraszamy do zapoznania się szczegółowo z ofertą naszych usług. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Pragniemy zaproponować Państwu nowatorski sposób odchudzania, opierający się na najnowszych odkryciach naukowców.
http://biopolkrakow.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szkoła psychoterapii

Szkoła psychoterapii
Nasza fachowa szkoła psychoterapii daje niezbędną wiedzę o psychopatologii. W ramach oferty działa również ośrodek trenerów, w którym nauka odbywa się przez 12 miesięcy. Staramy się, aby klienci pozostali zadowoleni z naszych usług. Analizujemy, kim jest trener i jakie są jego zadania względem uczestników. Szkoła psychoterapii przeznaczona została dla psychologów i pedagogów rodzinnych. Niedawno rozpoczął się nabór na rok 2012. By w nim uczestniczyć, należy wypełnić formularz dostępny na stronie w pliku doc.
http://www.opta.org.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Rehabilitacja nad morzem

Rehabilitacja nad morzem
Rekomendowany ośrodek rehabilitacyjny działa w Jarosławcu, nad morzem. Centrum rehabilitacji proponuje szereg usług związanych z leczeniem i rekreacją. Proponowana rehabilitacja nad morzem to pewność szybkiego powrotu do zdrowia pod dobrą opieką. Sanatorium zapewnia kompleksowe zabiegi rehabilitacyjne m.in. krioterapię. Atutem firmy Muszelka jest kameralność, przyjazna atmosfera oraz dobra organizacja. Centrum proponuje duży zestaw usług rekreacyjnych np. fitness. Pracownikami zakładu są profesjonalni specjaliści i rehabilitanci.
http://www.rehabilitacjanadmorzem.info/
Zgłoś nie działający link/spam

Okulista i optyk dla dzieci i dorosłych w Sopocie

Okulista i optyk dla dzieci i dorosłych w Sopocie
NZOZ VISUM istnieje na rynku medycznym od 2001 roku. Od początku naszej działalności poszerzamy zakres świadczonych usług oraz stawiamy na ich wysoką jakość. Dzięki doświadczonej kadrze medycznej i wyjątkowo nowoczesnej aparaturze jesteśmy w stanie zapewnić leczenie i diagnostykę na najwyższym na poziomie. Specjalizujemy się we wczesnej diagnostyce jaskry ,nowoczesnym laserowym leczeniu tej groźnej choroby oraz badaniach noworodków i dzieci. Zapewniamy kompleksową diagnostykę chorób oczu dorosłych dzieci i niemowląt. Dysponujemy nowoczesną aparaturą okulistyczną. Pełna diagnostyka okulistyczna w jednym miejscu!
http://visum.net.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt