Recenzje
Busy Polska-Dania. Profesjonalne przewozy z busami: Busy Polska-Dania - WOMA BUS
olszanska.pl. Pracownia olszanska.pl oferuje piękną i niepowtarzalną biżuterię artystyczną. Zapraszamy do zapoznania się z pracami.

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Gynostemma pentaphyllum - jiaogulan*

Gynostemma pentaphyllum - jiaogulan*
Gynostemma pentaphullum jest to pnącze o pięciolapczastych liściach. Na końcu łodygi wyrasta największy listek. Po jej obu bokach dojrzewają po dwa mniejsze listki. Posiada małe, ciemne jagody powstające z jasnożółtych kwiatów. Podczas gdy nasiona kiełkują, Gynostemma jiaogulan zazwyczaj wypuszcza, które są sztywnymi rozciągłościami korzeni rozrastających się pod ziemią i wytwarzających pędy nowych roślin. Gynostemma to zioła z których robi się lekarski napar, który powinno się pić codziennie zamiast tradycyjnej herbaty i kawy. Tak jak w Chinach od tysięcy lat. Przywraca energię, dobre samopoczucie i spowalania starzenie. Gynostemma pentaphyllum jest wielkim przebojem w ziołolecznictwie.
http://www.gynostemma.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Impladent - dentysta warszawa

Impladent - dentysta warszawa
Sprawę tak ważną jak zdrowie naszych zębów należy powierzyć tylko najbardziej wykwalifikowany i zaufanym specjalistom. Możesz być pewny, że w zespole kliniki Impladent znajdują się jedni z najlepszych stomatologów w Warszawie. Na naszej stronie internetowej znaleźć można informacje o zatrudnionych przez nas dentystach a także szczegółowy opis świadczonych przez nich usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
http://impladent.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Zaburzenia miesiączkowania

Zaburzenia miesiączkowania
W łatwiejszym leczeniu chorób kobiecych bardzo pomaga odpowiednia profilaktyka o czym informuje serwis. Jednym z głównych przejawów wskazujących na to, że kobieta może być w ciąży jest brak miesiączki. Z informacji przedstawionych na tym portalu bez trudu można dowiedzieć się , że polipy macicy, krwotok dróg rodnych i nowotwór szyjki macicy, brak miesiączki to są najczęstsze niezwykle groźne choroby, które mogą spotkać każdą kobietę. Większa część informacji przedstawionych na tym portalu związanych jest z zapobieganiem zaburzeniom miesiączkowania. Informacji na portalu nie powinno się traktować jako rady lekarskiej, ale tylko wyłącznie jako informacje o o tym schorzeniu.
http://xn--zaburzenia-miesiczkowania-j3c.xn--brak-miesiczki-kwb.info.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Bezsenność

Bezsenność
Z tego portalu bez trudu można dowiedzieć się o najróżniejszych metodach leczenia problemów ze snem. Dzięki informacjom przedstawionym na tej stronie internetowej z łatwością można dowiedzieć się o działaniu melatoniny. Jednym ze sposobów terapii bezsenności jest odmiana przyzwyczajeń i stylu życia. Zaburzenie prawidłowego stanu homeostazy może skończyć się chorobą oraz rozmaitymi problemami zdrowotnymi. Treści , które dotyczą bezsenności przeczytacie na portalu internetowym.
http://xn--bezsenno-78a35f.info.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt