Recenzje
praca dr. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca dr to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w referacie - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski z wieloletnią praktyką zaprasza.
urządzenie do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze urządzenie do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Telemedycyna

Telemedycyna
Serwis Cafemed.pl zawiera obszerny dział dotyczacy telemedycyny, czyli medycyny na odległość najnowszej formą medycyny i opieki zdrowotnej, łączącą w sobie elementy informatyki, telekomunikacji, jak i medycyny. W seriwsie mozna znaleść wiele informacji i ciekawostek związanych z telemedycyną.
http://www.cafemed.pl
Zgłoś nie działający link/spam

elektroniczna kartoteka pacjenta

elektroniczna kartoteka pacjenta
Kamsoft dostarcza zintegrowane systemy zarządzania, zapewniające kompleksową obsługę placówek służby zdrowia. Każdy z programów specjalistycznych posiada moduły finansowo-księgowe, kadrowo-płacowe, magazynowe i całą gamę innych współpracujących programów.
http://www.kamsoft.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia

Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia
Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia umożliwia pacjentom zwiększenie kontroli nad własnym zdrowiem oraz obserwację procesu leczenia poprzez wprowadzenie Indywidualnych Kont Zdrowotnych, na których zapisywane są wszystkie zdarzenia zdrowotne dotyczące danej osoby. Indywidualne Konto Zdrowotne jest anonimowe i jest własnością pacjenta. Lekarz ma dostęp do informacji o uczuleniach, przyjmowanych wcześniej lekach i wykonanych badaniach.
http://www.osoz.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Noni Sok

Noni Sok
Czy możesz sobie wyobrazić suplement diety, który zapobiega schorzeniom, wzmacnia Twój organizm, dodaje sił i energii, leczy nawet poważne choroby, a nawet przeciwdziała procesowi starzenia? W dodatku stosowanie go nie niesie za sobą żadnych konsekwencji. Mowa oczywiście o soku z tropikalnego owocu Noni, który dorasta na nieskażonych wyspach Tahiti. Niewątpliwie coraz więcej osób przekonuje się o rewelacyjnych właściwościach tegoż suplementu diety. Sok z Noni działa przede wszystkim na komórki, co jak się okazuje, jest podstawą zdrowia. Nasz organizm z biegiem lat ulega procesowi starzenia, co oznacza, że w naszym ciele tracimy bardzo ważne składniki.
http://www.dystrybutornoni.net/
Zgłoś nie działający link/spam

Tęcza-leczenie uzależnień

Tęcza-leczenie uzależnień
Specjalizujemy się w leczeniu uzależnień-alkoholizm,hazard,leki,inne.Terapie prowadzimy w trybie stacjonarnym ( z zamieszkaniem) i ambulatoryjnym ( tryb dochodzący).Gwarantujemy wysoką skuteczność.
http://www.teczacpt.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt