Recenzje
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.
Pisanie Esejów. Pisanie Esejów o różnej tematyce. Sprawdź

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Psychoterapia Kraków

Psychoterapia Kraków
Zapraszam Cię do wewnętrznej podróży, dzięki której wzbogacisz obraz własnej osoby i przyjrzysz się sobie z innej perspektywy. Warsztat jest okazją do odkrycia niepowtarzalnego potencjału, który każdy z nas posiada, pozwoli przyjrzeć się, która sfera Twojego życia rozwija się zgodnie z oczekiwaniami, a która została zaniedbana.
http://primavera.krakow.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kraków psychoterapia

Kraków psychoterapia
Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych. W swojej praktyce korzystam z doświadczeń zdobytych podczas 14 lat pracy zawodowej, realizacji szkoleń z zakresu psychoterapii, jak i wynikających z przejścia własnej gruntownej psychoterapii indywidualnej. Każdy proces terapeutyczny poddaję superwizji prowdzonej przez doświadczonych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Współpracuję z lekarzem psychiatrą.
http://psycholog-krakow.com
Zgłoś nie działający link/spam

Koślawe palce

Koślawe palce
Podpiętki i wkładki ortopedyczne dla dzieci to fragment oferty sklepu Adam. Towary są robione na miarę, więc nie ma znaczenia czy osoba jest niska czy wysoka. Skrócenie kończyny można tuszować wkładkami. Gwarantowane w sklepie Adam wkładki ortopedyczne z korka, mają różnorodne barwy i tworzą amortyzację dla bólu pochodzącego od ostróg piętowych. Jeżeli obuwie konsumenta jest niestandardowe, Adam również dostosuje wkładki.
http://www.adam.sklep.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Optyk Kraków

Optyk Kraków
Wkrótce zaprezentujemy szeroki wybór nowych opraw okularowych w różnych kategoriach cenowych. Większy asortyment dostępny w naszym salonie optycznym w Krakowie na Westerplatte 8/8 (od 2 listopada). Zapraszamy do odwiedzania naszej strony lub zapisanie się do naszego newslettera. Posiadamy wszelkie wymagane certyfikaty dyplomowanego optyka-refrakcjonisty niezbędne do prowadzenia zakładu optycznego.
http://swiatokularow.com
Zgłoś nie działający link/spam

Apteka Internetowa

Apteka Internetowa
Zapraszamy do naszej apteki internetowej. Już dziś możesz kupić leki bez wychodzenia z domu za pośrednictwem internetu. Nasze apteki to gwarancja najwyższej jakości oraz niskich cen. Dzięki wykwalifikowanej kadrze cieszymy się dużą sympatią wśród naszych klientów. Odwiedź naszą aptekę internetową i skorzystaj z oferty jaką dla Ciebie przygotowaliśmy. Nasza apteka internetowa jest bardzo dobrze zaopatrzona przez co nie musisz wychodzić z domu.
http://www.efarm24.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt