Recenzje
przykładowe prace inżynierskie. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę przykładowe prace inżynierskie i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy
Pisanie za Grosze. Korepetytorzy Pisanie za Grosze pomogą Ci w Twojej pracy dyplomowej.
Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska. Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
Gabinet Okulistyczny. Gabinet Okulistyczny Optimex to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Gabinet Rehabilitacji Ruchowej

Gabinet Rehabilitacji Ruchowej
Gabinet Rehabilitacji Ruchowej w Kępnie prowadzony przez magister fizjoterapii Annę Zamojską-Berską. Gabinet oferuje: korekcję wad postawy u dzieci i młodzieży, szkoła rodzenia, masaż leczniczy i relaksacyjny dla kobiet, drenaż limfatyczny Green Press, indywidualny trening odchudzający, masaż kręgosłupa.
http://www.gabinet-rehabilitacji.com
Zgłoś nie działający link/spam

Sok Noni

Sok Noni
Na czym polega fenomen soku z malutkiego, tropikalnego owocu którego ludzie używają już od ponad dwóch tysięcy lat? Odpowiedz jest bardzo prosta. Sok Noni działa nie tylko profilaktycznie, ale także leczy. Inne środki medycyny naturalnej mają wpływ np. tylko na umysł, a inne tylko na ciało.
http://www.soknoni.nazdrowie.org/
Zgłoś nie działający link/spam

testy DNA

testy DNA
Genetico.pl to serwis Instytutu Genetyki Sądowej działający w sektorze innowacyjnych technologii (tzw. know-how) w branży biotechnologicznej. Główny zakres działalności serwisu to usługi w dziedzinie badań DNA ustalających ojcostwo. Nasze laboratorium jest jednym z najszybciej rozwijających się laboratoriów badań DNA w Polsce. Nie jesteśmy pośrednikami jak większość tego typu serwisów internetowych. Genetico dostosowany jest do potrzeb klientów indywidualnych zapewnia wysoką jakość usług, pełen profesjonalizm, poufność i zachowanie tajemnicy zawodowej.
http://www.genetico.pl
Zgłoś nie działający link/spam

testy dna

testy dna
Instytut Genetyki Sądowej wykonuje badania genetyczne na potrzeby organów procesowych (sądów, prokuratur), policji oraz osób indywidualnych i instytucji w zakresie identyfikacji osobniczej, badania śladów biologicznych a także ustalania ojcostwa i pokrewieństwa.
http://www.igs.org.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Noni Sok

Noni Sok
Morinda citrifolia - taką botaniczną nazwę nosi Noni . Jest to roślina, która ostatnimi czasy bardzo zasłynęła i wzbudziła zachwyt we współczesnej medycynie naturalnej. Owoc Noni pochodzi z tropikalnych wysp Tahiti. Jego cudowne właściwości zostały zauważone już kilkadziesiąt wieków temu. Wówczas stosowano przede wszystkim korzenie i liście Noni. Dzisiaj jako kurację można stosować sok z tego owocu. Uzyskuje się go przez przecieranie, usuwając pestki. Uzyskana substancja jest bardzo gęsta, dlatego dla równowagi dodaje się naturalny sok owocowy (z winogron i czarnej porzeczki) , dzięki czemu uzyskany zdrowotny sok ma przyjemny smak i zapach. Sok Noni stosowany w kuracji nie zawiera w sobie żadnych sztucznych składników
http://www.dystrybutornoni.eu/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt