Recenzje
prace po angielsku. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace po angielsku . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
pozycjonowanie stron Łódź. Profesjonalne usługi pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych. Szukasz pozycjonowania strony? Tutaj znajdziesz: pozycjonowanie stron Łódź
wzory prac licencjackich. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę wzory prac licencjackich i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy
Forum matura. Szkolne Forum matura , pomoce naukowe.

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Gabinet Rehabilitacji Ruchowej

Gabinet Rehabilitacji Ruchowej
Gabinet Rehabilitacji Ruchowej w Kępnie prowadzony przez magister fizjoterapii Annę Zamojską-Berską. Gabinet oferuje: korekcję wad postawy u dzieci i młodzieży, szkoła rodzenia, masaż leczniczy i relaksacyjny dla kobiet, drenaż limfatyczny Green Press, indywidualny trening odchudzający, masaż kręgosłupa.
http://www.gabinet-rehabilitacji.com
Zgłoś nie działający link/spam

Sok Noni

Sok Noni
Na czym polega fenomen soku z malutkiego, tropikalnego owocu którego ludzie używają już od ponad dwóch tysięcy lat? Odpowiedz jest bardzo prosta. Sok Noni działa nie tylko profilaktycznie, ale także leczy. Inne środki medycyny naturalnej mają wpływ np. tylko na umysł, a inne tylko na ciało.
http://www.soknoni.nazdrowie.org/
Zgłoś nie działający link/spam

testy DNA

testy DNA
Genetico.pl to serwis Instytutu Genetyki Sądowej działający w sektorze innowacyjnych technologii (tzw. know-how) w branży biotechnologicznej. Główny zakres działalności serwisu to usługi w dziedzinie badań DNA ustalających ojcostwo. Nasze laboratorium jest jednym z najszybciej rozwijających się laboratoriów badań DNA w Polsce. Nie jesteśmy pośrednikami jak większość tego typu serwisów internetowych. Genetico dostosowany jest do potrzeb klientów indywidualnych zapewnia wysoką jakość usług, pełen profesjonalizm, poufność i zachowanie tajemnicy zawodowej.
http://www.genetico.pl
Zgłoś nie działający link/spam

testy dna

testy dna
Instytut Genetyki Sądowej wykonuje badania genetyczne na potrzeby organów procesowych (sądów, prokuratur), policji oraz osób indywidualnych i instytucji w zakresie identyfikacji osobniczej, badania śladów biologicznych a także ustalania ojcostwa i pokrewieństwa.
http://www.igs.org.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Noni Sok

Noni Sok
Morinda citrifolia - taką botaniczną nazwę nosi Noni . Jest to roślina, która ostatnimi czasy bardzo zasłynęła i wzbudziła zachwyt we współczesnej medycynie naturalnej. Owoc Noni pochodzi z tropikalnych wysp Tahiti. Jego cudowne właściwości zostały zauważone już kilkadziesiąt wieków temu. Wówczas stosowano przede wszystkim korzenie i liście Noni. Dzisiaj jako kurację można stosować sok z tego owocu. Uzyskuje się go przez przecieranie, usuwając pestki. Uzyskana substancja jest bardzo gęsta, dlatego dla równowagi dodaje się naturalny sok owocowy (z winogron i czarnej porzeczki) , dzięki czemu uzyskany zdrowotny sok ma przyjemny smak i zapach. Sok Noni stosowany w kuracji nie zawiera w sobie żadnych sztucznych składników
http://www.dystrybutornoni.eu/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt