Recenzje
weterynaryjne - laboratorium. Nasze weterynaryjne - laboratorium oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną. Profesjonalizm to nasze drugie imię.
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
maszyna do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze maszyna do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.
Gabinet Okulistyczny. Gabinet Okulistyczny Optimex to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Dieta oczyszczająca

Dieta oczyszczająca
Ludzie z PTSD przeważnie mają bardzo duże kłopoty z tym by po przykrym wydarzeniu powrócić do normalności. Świerzb może występować w zadbanych rodzinach oraz w najlepszych warunkach higienicznych. Dodatkowymi objawami chronicznego braku snu są wycieńczenie, częste zmiany nastrojów i wiele innych.
http://www.dieta-oczyszczajaca.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Przychodnia Lekarzy Rodzinnych CITYMED Wilanów

Przychodnia Lekarzy Rodzinnych CITYMED Wilanów
Przychodnia Lekarzy Rodzinnych CITYMED Wilanów świadczy bezpłatną opiekę zdrowotną dla dzieci i dorosłych w ramach NFZ, jak również odpłatną opiekę specjalistyczną.Do dyspozycji pacjentów są specjaliści:Kardiolog,Ginekolog,Laryngolog,Neurolog,Okulista,Endokrynolog dziecięcy,Pediatra,Ortopeda,DermatologLekarz medycyny pracy.W ofercie znajdują się badania diagnostyczne i badania USG, które są prowadzone przez najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie na nowoczesnych sprzęcie przeznaczonym do badań.
http://www.citymed.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

salon optyczny BooS rzeszów

salon optyczny BooS rzeszów
Salon Optyczny "Boos" został utworzony w 2004r. ale tradycje rodzinne w dziedzinie optyki sięgają roku 1992. Od początku naszego istnienia szczególną uwagę zwracamy na rzetelną i profesjonalną obsługę Klienta oraz oferujemy najwyższej jakości produkty i usługi. To wszystko sprawia, że cieszymy się uznaniem i zadowoleniem wielu Klientów.
http://www.boos.pl
Zgłoś nie działający link/spam

K Liquid Chlorofil - cynk, selen

K Liquid Chlorofil - cynk, selen
K-LIQUID CHLOROFIL Oczyszcza organizm z pestycydów i toksyn pozostałych po lekach. Rozwiązuje problemy związane ze skórą, upiększa cerę. Poprawia metabolizm, wzmacnia funkcjonowanie organizmu. Przywraca równowagę kwasowo-zasadową. Wspomaga zwiększenie ilości erytrocytów we krwi Pomaga zachować młodość.
http://www.k-liquid-chlorofil.brat.pl
Zgłoś nie działający link/spam

aura-soma

aura-soma
Aura-Soma® jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej skutecznych terapii duszy. Jest to unikalna metoda wykorzystująca leczniczą moc kolorów, minerałów, kamieni szlachetnych i energii roślin. Podstawą systemu jest zestaw 108 dwukolorowych flakoników Equilibrium (esencji energetycznych) tworzonych na bazie, olejku i wody.
http://www.terapieduszy.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt