Recenzje
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam
Forum matura. Szkolne Forum matura , pomoce naukowe.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Szukasz pomocy w pracy. Odwiedź stronę http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
malarz Józef Chełmoński. Zapraszamy do odwiedzenia największej stałej galerii dzieł wielkiego artysty, jakim był malarz Józef Chełmoński .

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Ciąża zagrożona

Ciąża zagrożona
Odchudzanie nie prowadzi do usunięcia cellulitu. Migrenowe bóle głowy, o ile nie dokuczały pacjentce przed ciążą, mogą być spowodowane mikroobrzękami tkanek okalających centralny układ nerwowy, powodującymi ucisk zakończeń nerwowych. Zaparcia są wynikiem działania hormonów ciążowych, które rozszerzają jelita i zarazem spowalniają ich pracę. Wzdęcia, które występują w czasie ciąży, spowodowane są spowolnioną przez hormony perystaltyką jelit.
http://www.ciazazagrozona.info.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psychoterapia Katowice

Psychoterapia Katowice
Jesteśmy grupą terapeutek, które prowadzą gabinet psychoterapii w Katowicach. Wspieramy osoby cierpiące z powodu niskiego poczucia wartości, żyjące w stresie, doświadczające kryzysów życiowych i depresji, poczucia braku sensu życia oraz te, które potrzebują szeroko rozumianego wsparcia psychologicznego.
http://www.psychoterapiakatowice.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Ból szyi i karku

Ból szyi i karku
Czy spotkał się kiedyś ten okropny ból karku i szyi Jeżeli tak to mam dla ciebie znakomite rozwiązanie, niedawno powstał zupełnie nowy produkt pochodzących z chin. Jest to poduszka Uan-an która znakomicie likwiduje bóle szyi i karku. Dopasowuje się ona do kształtu twoje głowy dzięki czemu działa rozluźniająco na twoje mięśnie szyji.
http://www.bol-szyi-karku.39e.eu
Zgłoś nie działający link/spam

Prywatny laryngolog, Konin, Krzysztof Gajewski

Prywatny laryngolog, Konin, Krzysztof Gajewski
Doktor K.Gajewski posiada duże doświadczenie w zakresie zabiegów operacyjnych. Krzysztof Gajewski ukończył studia na Wydziale Lekarskim I Akademii Medycznej w Poznaniu i uzyskał dyplom lekarza medycyny w 1999 roku. W trakcie studiów i praktykowania zawodu lekarza odbył wiele staży w renomowanych krajowych klinikach zabiegowych, a także w Saginaw North General Hospital w stanie Michigan w Stanach Zjednoczonych. Posiada tytuł naukowy doktora nauk medycznych i jest specjalistą w dziedzinie otolaryngologii-chirurgii głowy i szyi.
http://www.laryngolog.konin.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt