Recenzje
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w licencjacie - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
http://www.lewi-polska.pl/. Sklep http://www.lewi-polska.pl/ oferuje profesjonalny sprzęt do mycia okien.
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.
Barbara Olszanska. Barbara Olszanska świadczy usługi takie jak malarstwo, rzeźba, lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Ciąża zagrożona

Ciąża zagrożona
Odchudzanie nie prowadzi do usunięcia cellulitu. Migrenowe bóle głowy, o ile nie dokuczały pacjentce przed ciążą, mogą być spowodowane mikroobrzękami tkanek okalających centralny układ nerwowy, powodującymi ucisk zakończeń nerwowych. Zaparcia są wynikiem działania hormonów ciążowych, które rozszerzają jelita i zarazem spowalniają ich pracę. Wzdęcia, które występują w czasie ciąży, spowodowane są spowolnioną przez hormony perystaltyką jelit.
http://www.ciazazagrozona.info.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psychoterapia Katowice

Psychoterapia Katowice
Jesteśmy grupą terapeutek, które prowadzą gabinet psychoterapii w Katowicach. Wspieramy osoby cierpiące z powodu niskiego poczucia wartości, żyjące w stresie, doświadczające kryzysów życiowych i depresji, poczucia braku sensu życia oraz te, które potrzebują szeroko rozumianego wsparcia psychologicznego.
http://www.psychoterapiakatowice.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Ból szyi i karku

Ból szyi i karku
Czy spotkał się kiedyś ten okropny ból karku i szyi Jeżeli tak to mam dla ciebie znakomite rozwiązanie, niedawno powstał zupełnie nowy produkt pochodzących z chin. Jest to poduszka Uan-an która znakomicie likwiduje bóle szyi i karku. Dopasowuje się ona do kształtu twoje głowy dzięki czemu działa rozluźniająco na twoje mięśnie szyji.
http://www.bol-szyi-karku.39e.eu
Zgłoś nie działający link/spam

Prywatny laryngolog, Konin, Krzysztof Gajewski

Prywatny laryngolog, Konin, Krzysztof Gajewski
Doktor K.Gajewski posiada duże doświadczenie w zakresie zabiegów operacyjnych. Krzysztof Gajewski ukończył studia na Wydziale Lekarskim I Akademii Medycznej w Poznaniu i uzyskał dyplom lekarza medycyny w 1999 roku. W trakcie studiów i praktykowania zawodu lekarza odbył wiele staży w renomowanych krajowych klinikach zabiegowych, a także w Saginaw North General Hospital w stanie Michigan w Stanach Zjednoczonych. Posiada tytuł naukowy doktora nauk medycznych i jest specjalistą w dziedzinie otolaryngologii-chirurgii głowy i szyi.
http://www.laryngolog.konin.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt