Recenzje
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.
pisanie pracy licencjackiej. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie pracy licencjackiej to błahostka.
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
http://www.lewi-polska.pl/. Sklep http://www.lewi-polska.pl/ oferuje profesjonalny sprzęt do mycia okien.

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Medycyna naturalna

Medycyna naturalna
Ze specjalną szczególnością powinniśmy dbać o stopy, gdyż na nich znajdują się czujniki odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie narządów całego ciała. Z uwagi na fakt, iż akupresura nie wymaga głębokiej wiedzy oraz doświadczenie specjalistycznej, można się jej nauczyć oraz cieszyć możliwością osobnego uzdrawiania terapią uciskową. Uważa się, że każdy człowiek posiada 361 takich unerwionych miejsc położonych wzdłuż meridianów, czyli kanałów, które powiązane są z narządami wewnętrznymi. Więcej informacji na www.medycyna-naturalna.net.pl
http://www.medycyna-naturalna.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Stomatolog Białołęka Tarchomin

Stomatolog Białołęka Tarchomin
W dzisiejszych czasach właściwa ochrona zdrowia lub jego szybkie przywrócenie w razie kłopotów, to podstawowe zadania opieki medycznej. Kiedy zajdzie taka potrzeba każdy z nas chciałby mieć, w pobliżu miejsca zamieszkania, dostęp do lekarzy poświęcających nam całą swoją uwagę.
http://www.dagis.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Jak szybko schudnąć

Jak szybko schudnąć
Chcesz schudnąć, ale boisz się skutków nieodpowiedniej diety? Masz chory kręgosłup i nie wszystkie ćwiczenia możesz wykonać? Nic się nie martw! Nasz e – book pozwoli ci w łatwy i szybki sposób znaleźć odpowiednią metodę na bezpieczną utratę zbędnych kilogramów. Jest to jedyna taka elektroniczna publikacja dostępna na polskim rynku. Nie zwlekaj! Działaj szybko!
http://www.szybkieodchudzanie.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Portal zdrowych dzieci

Portal zdrowych dzieci
Pierwszy serwis społecznościowy promujący zdrowy styl życia i naturalne podejście do rodzicielstwa. Znajdziesz tu informacje o porodzie, zdrowiu, ciąży i wychowaniu dzieci do 10 roku życia. Dla użytkowników dostępne jest forum, galeria zdjęć i multimediów oraz platforma wymiankowa. Zarejestrowani rodzice mogą również prowadzić swojego bloga i zadawać pytania ekspertom z wielu dziedzin. Kompendium informacji dla wszystkich rodziców, którzy pragną wychować dzieci zgodnie z zasadami zdrowego trybu życia.
http://www.ekorodzice.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt