Recenzje
Hafty. Profesjonalny Hafty komputerowy.
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Lekarze. Spis szpitali, aptek, Lekarze .
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Szukasz pomocy w pracy. Odwiedź stronę http://www.pisaniezagrosze.pl/ .

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Cholesterol

Cholesterol
Mimo że, cholesterol wydaje się szkodliwym związkiem chemicznym, jest potrzebny, a nawet niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Szkodliwy dla organizmu ludzkiego jest tylko nadmiar tzw. złego cholesterolu LDL oraz niedostatek tzw. dobrego cholesterolu HDL . Cholesterol to substancja należąca do związków lipidowych (tłuszczopodobnych związków organicznych, występujących zwykle łącznie z tłuszczami i olejami naturalnymi) o budowie pierścieniowej spełniająca wiele funkcji w organizmach zwierząt i człowieka. Cholesterol bierze udział w tworzeniu hormonów sterydowych, kwasów żółciowych i witaminy D, jest składnikiem błon komórkowych.
http://cardiochek.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Euromedic Polska

Euromedic Polska
Doskonała jakość usług diagnostyki. Najwyższa jakość aparatury. Perfekcyjnie przeszkolony personel. Krótkie terminy oczekiwania na badania. Możliwość konsultowania diagnozy ze specjalistami za granicą. Badania i leczenie dla wszystkich potrzebujących, w komfortowych warunkach, w kilkunastu ośrodkach w całym kraju. Łączymy prywatne inwestycje z publiczną ochroną zdrowia - wszystkie koszty leczenia pokrywa Narodowy Fundusz Zdrowia.
http://www.euromedic.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Witaminy i suplementy Calivita, Sok Noni

Witaminy i suplementy Calivita, Sok Noni
Sklep Calivita oferuje witaminy oraz suplementy Calivita. Polecamy Sok Noni. Wstąp do klubu i kupuj 30% taniej. Suplementy diety - Noni, Paraprotex, Zenthonic, oraz inne preparaty na różne dolegliwości. Bezpieczne witaminy i suplementy posiadają atesty PZH. Z preparatami Calivita zadbasz o zdrowie swoje oraz swojej rodziny. Naturalne witaminy niepasteryzowane.
http://www.witaminy24.eu
Zgłoś nie działający link/spam

Operacje plastyczne

Operacje plastyczne
PlastyczneOperacje.pl to serwis informacyjny o temat chirurgii plastycznej. Zawiera spis chirurgów plastycznych. Na stronach portalu znajdziemy artykuły i zdjęcia prezentujące fachowe informacje jak i ciekawostki na temat operacji plastycznych.
http://plastyczneoperacje.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt