Recenzje
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl . Zapraszamy.
pompa ciepła Łódź. Najlepszy sposób na ogrzanie domu w zimie? Oczywiście pompa ciepła Łódź . Zapraszamy do kontaktu!
animacje dla dzieci kraków. Profesjonalna animacje dla dzieci kraków . Zapraszamy
Praca Dyplomowa za Grosze. Praca Dyplomowa za Grosze to oferta dla Ciebie.

Wyszukaj stronę        

Medycyna





Rejestracja leków, ogólne informacje i zasady

Rejestracja leków, ogólne informacje i zasady
Ogólne informacje na temat zasad rejestracji leków, dokumentacji wymaganej w procesie dopuszczenia do obrotu, procedur rejestracji: procedury narodowej oraz procedury wzajemnego uznania i procedury zdecentralizowanej, kategorii wniosków o dopuszczenie do obrotu produktu leczniczego i związanych z tym wymagań dla dokumentacji (dzięki działaniom harmonizacyjnym uzyskano porównywalne wymagania dla dokumentacji rejestracyjnej leków) i badań leków.
http://www.rejestracja-lekow.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szpital Śląski Cieszyn poradnie

Szpital Śląski Cieszyn poradnie
Śląski szpital specjalistyczny w Cieszynie zapewnia opiekę medyczną w szerokim zakresie. Zatrudnieni tam lekarze to doskonali specjaliści z dużym doświadczeniem, którzy bez większych problemów zajmą się nami. Dostęp do lekarzy nie jest utrodniony, nie ma zbyt wiele kolejek. Podejście do pacjenta w tej jednostce jest wyjątkowo nowoczesne.
http://www.szpital.netus.pl/index.php/oddzialy
Zgłoś nie działający link/spam

Ortovena.pl

Ortovena.pl
Profesjonalny gabinet ortodontyczny w Krakowie zapewniający wszystkim pacjentom wyjątkowo skuteczne zadbanie o ich zęby. Zatrudniamy najlepszych specjalistów i oferujemy usługi na najwyższym poziomie.
http://www.ortovena.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Pellets

Pellets
Firma Wentor zajmuje się sprzedażą kominków. W ofercie posiada także kominki i piecyki na pellet. Zastosowanie pelletu jako surowca opałowego w odpowiednim kominku zredukuje znacznie koszt ogrzania domku jednorodzinnego i wydatek poniesiony na kominek szybko się zwróci. Piecyki MCZ na pellet poddają się programowaniu tak jak klasyczne piecyki, bez konieczności rezygnowania z płomienia obecnego w tradycyjnym piecyku na opał. Wybierając pellet, ma się do czynienia ze spalaniem czyściejszym w porównaniu z paliwem stałym.
http://wentor.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Leczenie bezpłodności

Leczenie bezpłodności
Firma Antrum zajmuje się leczeniem niepłodności i niemożności donoszenia ciąży. Posiadamy 10 letnie doświadczenie w dziedzinie skutecznego a także opartego na aktualnych podstawach naukowych leczenia niepłodności na tle endokrynologicznym, mechanicznym a także immunologicznym. Zapraszamy do odwiedzenia witryny oraz zapoznania się z pełną ofertą. W firmie Antrum każdy chory oraz pacjentka traktowani są indywidualnie a także elastycznie.
http://www.antrum.pl/oferta.html
Zgłoś nie działający link/spam







UrbiCMS 2008 - kontakt