Recenzje
optyk Białystok. Profesjonalny optyk Białystok z wieloletnią praktyką zaprasza.
Korekty prac. Oferujemy profesjonalne Korekty prac . Sprawdź nasza ofertę.
praca magisterska wzory. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę praca magisterska wzory i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Rejestracja leków, ogólne informacje i zasady

Rejestracja leków, ogólne informacje i zasady
Ogólne informacje na temat zasad rejestracji leków, dokumentacji wymaganej w procesie dopuszczenia do obrotu, procedur rejestracji: procedury narodowej oraz procedury wzajemnego uznania i procedury zdecentralizowanej, kategorii wniosków o dopuszczenie do obrotu produktu leczniczego i związanych z tym wymagań dla dokumentacji (dzięki działaniom harmonizacyjnym uzyskano porównywalne wymagania dla dokumentacji rejestracyjnej leków) i badań leków.
http://www.rejestracja-lekow.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szpital Śląski Cieszyn poradnie

Szpital Śląski Cieszyn poradnie
Śląski szpital specjalistyczny w Cieszynie zapewnia opiekę medyczną w szerokim zakresie. Zatrudnieni tam lekarze to doskonali specjaliści z dużym doświadczeniem, którzy bez większych problemów zajmą się nami. Dostęp do lekarzy nie jest utrodniony, nie ma zbyt wiele kolejek. Podejście do pacjenta w tej jednostce jest wyjątkowo nowoczesne.
http://www.szpital.netus.pl/index.php/oddzialy
Zgłoś nie działający link/spam

Ortovena.pl

Ortovena.pl
Profesjonalny gabinet ortodontyczny w Krakowie zapewniający wszystkim pacjentom wyjątkowo skuteczne zadbanie o ich zęby. Zatrudniamy najlepszych specjalistów i oferujemy usługi na najwyższym poziomie.
http://www.ortovena.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Pellets

Pellets
Firma Wentor zajmuje się sprzedażą kominków. W ofercie posiada także kominki i piecyki na pellet. Zastosowanie pelletu jako surowca opałowego w odpowiednim kominku zredukuje znacznie koszt ogrzania domku jednorodzinnego i wydatek poniesiony na kominek szybko się zwróci. Piecyki MCZ na pellet poddają się programowaniu tak jak klasyczne piecyki, bez konieczności rezygnowania z płomienia obecnego w tradycyjnym piecyku na opał. Wybierając pellet, ma się do czynienia ze spalaniem czyściejszym w porównaniu z paliwem stałym.
http://wentor.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Leczenie bezpłodności

Leczenie bezpłodności
Firma Antrum zajmuje się leczeniem niepłodności i niemożności donoszenia ciąży. Posiadamy 10 letnie doświadczenie w dziedzinie skutecznego a także opartego na aktualnych podstawach naukowych leczenia niepłodności na tle endokrynologicznym, mechanicznym a także immunologicznym. Zapraszamy do odwiedzenia witryny oraz zapoznania się z pełną ofertą. W firmie Antrum każdy chory oraz pacjentka traktowani są indywidualnie a także elastycznie.
http://www.antrum.pl/oferta.html
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt