Recenzje
Spis Aptek. Spis aptek i gabinetów w Polsce. Najlepsze Spis Aptek .
Pisanie programów. Pisanie programów na zamówienie.
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .

Wyszukaj stronę        

Medycyna

soczewki kontaktowe - www.soczwki.org.pl

soczewki kontaktowe - www.soczwki.org.pl
Poznaj sekrety soczewek kontaktowych i rozpocznij już dzisiaj swoją przygodę ze szkłami. Świat soczewek oferuje wiele rodzajów i możliwości doboru odpowiednich szkieł do korygowanej wady wzroku.
http://www.soczwki.org.pl
Zgłoś nie działający link/spam

rehabilitacja kraków

rehabilitacja kraków
Firma MaxPro - Rehabilitacja Kraków, zajmuje się świadczeniem usług medycznych w zakresie rehabilitacji w domu pacjenta. Zatrudniamy grupę doświadczonych specjalistów z wykształceniem kierunkowym, którzy zapewnią solidną opiekę medyczną naszym klientom.
http://www.rehabilitacja-maxpro.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Medycyna - wiadomości

Medycyna - wiadomości
Na tej stronie internetowej uzyskamy wiele przydatnych informacji na temat telemedycyny. Dzięki tej stronie dowiemy się czym ona naprawdę jest, jakie ułatwienia w medycynie wprowadza rejestracja on-line oraz czym tak właściwie jest EHR i jakie korzyści z tego płyną zarówno dla lekarzy i pacjentów. Strona prowadzona jest przez specjalistów wdrażających program OSOZ.
http://ezdrowie.serwis-o-zdrowiu.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

GABeNET-oprogramowanie dla gabinetów ginekologicznych

GABeNET-oprogramowanie dla gabinetów ginekologicznych
System informatyczny przeznaczony do wspomagania pracy prywatnych gabinetów ginekologicznych w zakresie ewidencji pacjentek i ich wizyt, badań dodatkowych (cytologia, USG i inne) oraz planowania wizyt. Pozwala na prowadzenie dokumentacji medycznej i uzupełnianie jej przechwytywanymi z urządzeń zewnętrznych plikami graficznymi. Kreatory opisów wizyt przyspieszają uzupełnienie dokumentacji medycznej. Opisy wizyt i badań mogą zostać wydrukowane i przekazane pacjentce.
http://gabenet.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Chrapanie

Chrapanie
Chrapanie nie jest już problemem. Nasze wysokiej jakości preparaty są bardzo wygodne w dawkowaniu, posiadają atrakcyjną cenę. Specjalnie dla naszych klientów dostosowaliśmy postać preparatów do ich upodobań. Proponujemy więc do wyboru listki doustne, spray do gardła, spray do nosa. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
http://www.snoreeze.com/pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt