Recenzje
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali .
Reklama internetowa Łódź. Reklama internetowa Łódź to strzał w 10!
Korepetycje z języka polskiego. Najlepsze Korepetycje z języka polskiego w Katowicach.
Gabinet Okulistyczny. Gabinet Okulistyczny Optimex to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Odszkodowania za błędy medyczne Wrocław

Odszkodowania za błędy medyczne Wrocław
Zajmujemy się przede wszsytkim dochodzeniem odszkodowań i zadośćuczynień za błędy i zaniedbania medyczne (błędy lekarskie). To wyróżnia nas wśród kancelarii prawnych i firm odszkodowawczych. Dzięki wąskiej specjalizacji możemy zapewnić Państwu kompetentną pomoc, popartą odpowiednim doświadczeniem, wiedzą i przygotowaniem medycznym. Proponujemy Państwu profesjonalne wsparcie w postępowaniu zmierzającym do uzyskania odszkodowania, zadośćuczynienia pieniężnego i renty, rekompensujących zaniedbania, do których doszło w procesie leczenia
http://bledymedyczne.wroclaw.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Badania Krwi Radom

Badania Krwi Radom
Laboratorium Analiz Lekarskich na rynku medycznym radomskim działa od 1979 roku, świadcząc świadczenia z zakresu wykonywania laboratoryjnych badań podstawowych i specjalistycznych dla pacjentów. Lab Medic oferuje szeroki zakres badań min. wykrywanie cukrzycy oraz badanie infekcji. Wszystkie analizy są wykonywane na nowoczesnej, specjalistycznej aparaturze laboratoryjnej. Wszystkie analizy są czynione na nowoczesnej, specjalistycznej aparaturze laboratoryjnej. Bezustannie rozszerzamy zakres czynionych analiz.
http://lab-medic.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Modelowanie ust Katowice

Modelowanie ust Katowice
Klinika Medycyny estetycznej. Wyłącznie naturalnie piękno. Nasi lekarze to specjaliści z wieloletnią praktyką, tysiącami wykonanych zabiegów i doskonałym przygotowaniem merytorycznym. Cechuje nas innowacyjność, umiejętność łączenia technik leczenia, indywidualne podejście do pacjenta. Bierzemy udział i jesteśmy współautorami projektów badawczych z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii rekonstrukcyjnej. Kwas hialuronowy - Słońce, stres, palenie tytoniu czy upływ czasu powodują, że w naszej skórze ubywa włókien kolagenowych oraz kwasu hialuronowego, ważnego składnika skóry wiążącego cząsteczki wody.
http://drkasela-estetyka.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Małgorzata Tokarowska-Szmagała - dentysta bytom

Małgorzata Tokarowska-Szmagała - dentysta bytom
Gabinet Stomatologiczny Eskulap to miejsce przyjazne dla całych rodzin. Zapraszamy osoby w każdym wieku na przeglądy stomatologiczne, zabiegi ortodontyczne czy chirurgiczne, przeprowadzane w przyjaznej, bezstresowej atmosferze. Dentysta wcale nie musi być straszny! Wśród naszej oferty znajdą państwo podstawowe usługi stomatologiczne, takie jak leczenie ubytków. Stosujemy nowoczesne formy znieczulenia, dzięki czemu leczenie uzębienia w naszym gabinecie odbywa się bezstresowo. Posiadamy doświadczenie w leczeniu uzębienia maluchów, gwarantujemy fachowe podejście do małych pacjentów oraz wysoką jakość wykonanych usług.
http://www.eskulap-stomatologia.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt