Recenzje
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
http://diamond-expert.eu/. Profesjonalna wycena brylantów: http://diamond-expert.eu/ .
olszanska.pl. Pracownia olszanska.pl oferuje piękną i niepowtarzalną biżuterię artystyczną. Zapraszamy do zapoznania się z pracami.

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Nieinwazyjne badania prenatalne

Nieinwazyjne badania prenatalne
Test Panorama jest nieinwazyjnym, przesiewowym badaniem prenatalnym. Już od 9 tygodnia ciąży możesz otrzymać istotne informacje na temat Twojej ciąży. Test Panorama określa ryzyko pojawienia się u dziecka dodatkowego chromosomu (aberracji) oraz mikrodelecji. – które związane sa z wystąpieniem poważnych wad rozwojowych. Najdokładniejszy test prenatalny. 100% bezpieczny dla Twojego dziecka.
http://www.panorama-test.pl
Zgłoś nie działający link/spam

naprawa endoskopów

naprawa endoskopów
Optilus to solidny partner w dziedzinie chirurgii małoinwazyjnej dla lekarzy i placówek medycznych. Firma powstała w 2011, skupiając się początkowo jedynie na serwisowaniu sprzętu. Szybko jednak rozwinęła działalność zaopatrując również swoich klientów w urządzenia endoskopowe, w tym kompletne tory wizyjne. Ten dynamiczny start zaowocował nowymi kontraktami i kilkudziesięcioma nowymi klientami, o których dziś możemy śmiało powiedzieć: zaufani partnerzy.
http://endoskopy-medyczne.eu
Zgłoś nie działający link/spam

trychologia

trychologia
Hiszpańskie preparaty trychologiczne dla gabinetów i salonów fryzjerskich. Na bazie naszych kosmetyków trychologicznych z linii Tricosystem i Innovative przygotują Państwo szereg kuracji przeciw wypadaniu włosom i problemom ze skórą głowy. Dla trychologów i gabinetów trychologicznych przygotowaliśmy linię preparatów z serii Tricosystem Jest to linia typowo farmaceutyczna, która powinna być sprzedawana klientom gabinetów po wcześniejszym badaniu microcamerą i diagnozie trychologa.
http://www.rueber.pl
Zgłoś nie działający link/spam

ośrodek badań klinicznych Białystok

ośrodek badań klinicznych Białystok
TRIAL MEDICA jest prywatnym nowocześnie wyposażonym ośrodkiem badań klinicznych, który gwarantuje wysoką jakość, rzetelność oraz bezpieczeństwo prowadzonych badań, na pierwszym miejscu stawiając dobro pacjenta. Współpracujemy z lekarzami specjalistami w wielu dziedzinach terapeutycznych z bogatym doświadczeniem klinicznym również dotyczącym badań dla firm farmaceutycznych oraz posiadamy obszerną bazę danych pacjentów leczonych w różnych wskazaniach.
http://badaniaklinicznebialystok.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt