Recenzje
Google Shopping. Google Shopping to najlepsza promocja sklepu.
maszyny czyszczące. Profesjonalnie maszyny czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
praca licencjacka po angielsku. Szukasz pomocy? praca licencjacka po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali .

Wyszukaj stronę        

Medycyna

haluksy operacja

haluksy operacja
Jesteśmy zespołem lekarzy ortopedów-chirurgów stopy, zajmujących się nowoczesnym leczeniem chorób stóp, w szczególności: paluchów koślawych, paluchów. Współpracujemy ze sobą od 2007 roku. W tym czasie udało nam się pomóc wielu chorym z deformacjami stóp. Szczególną wagę przywiązujemy do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach krajowych i zagranicznych. Szczególną wagę przywiązujemy do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach krajowych i zagranicznych
http://www.facebook.com/pages/HalluxCenterpl/1591107704451399
Zgłoś nie działający link/spam

artroskopia kolana poznań

artroskopia kolana poznań
Jesteśmy zespołem lekarzy ortopedów i chirurgów urazowych zajmujących się artroskopowym leczeniem stawów kolanowych u pacjentów po przebytych urazach kolan oraz ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów kolanowych. Współpracujemy ze sobą od 2007 roku, w tym czasie wykonaliśmy kilka tysięcy operacji artroskopowych. Szczególną wagę przywiązujemy do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach krajowych i zagranicznych.
http://plus.google.com/105386707411909169611
Zgłoś nie działający link/spam

drętwienie palców

drętwienie palców
Jesteśmy zespołem lekarzy ortopedów, zajmujących się diagnozowaniem i leczeniem dolegliwości bólowych nadgarstka. ZESPOŁEM CIEŚNI KANAŁU NADGARSTKA zajmujemy się od od 2007 roku. W tym czasie udało nam się pomóc bardzo wielu chorym z przewlekłymi bólami i drętwieniami rąk. Szczególną wagę przywiązujemy do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach krajowych i zagranicznych.
http://plus.google.com/114049587183321684831
Zgłoś nie działający link/spam

rekonstrukcja więzadła krzyżowego

rekonstrukcja więzadła krzyżowego
Staw kolanowy jest największym stawem człowieka, i jednocześnie najczęściej ulegającym różnego rodzaju uszkodzeniom. Na staw kolanowy składają się dwa stawy: staw udowo-piszczelowy, między kością udową a piszczelą, staw rzepkowo-udowy, pomiędzy kością udową a rzepką. Do najważniejszych struktur wchodzących w skład stawu kolanowego wchodzą: kości: kość udowa, kość piszczelowa oraz rzepka, łąkotki, torebka stawowa i więzadła, chrząstka stawowa, ciało tłuszczowe Hoffy, błona maziowa i fałdy maziowe, troczki rzepk, kaletki maziowe.
http://www.rankinglekarzy.pl/placowka/artrocenter%2C303503/poznan
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt