Recenzje
Busy Polska-Dania. Profesjonalne przewozy z busami: Busy Polska-Dania - WOMA BUS
maszyna do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze maszyna do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Tahitian Noni

Tahitian Noni
Oryginalny Sok Tahitian Noni bardzo korzystnie oddziaływuje na różne układy i systemy naszego ciała. Sok Noni jest pomocny przy leczeniu i zapobieganiu ponad 100 chorób.Noni jest bogate w substancje czynne, przyspiesza regenerację komórek, usuwa obumarłe komórki, zapobiega tym samym rozwojowi i powstawaniu chorób nowotworowych. Wiele osób opowiada z wielką radością jak pozbyli się uczucia zmęczenia, lepiej znoszą stres, a ich ciśnienie i tętno wróciło do normy
http://www.nonisok.info
Zgłoś nie działający link/spam

Kosmetyki Naturalne - Sklep Medyczny

Kosmetyki Naturalne - Sklep Medyczny
Firma oferuje duży wybór ziół, parafarmaceutyków oraz kosmetyków leczniczych w bardzo niskich cenach: AA Oceanic, Farmona, Ziaja, Soraya, Flos-Lek, Inter Fragrances, Oeparol, Herbapol Lublin, Herbapol Kraków, Herbapol Wrocław, Herbapol Poznań, Herbapol Pruszków, Kawon, Flos, Elanda, Herba-Flos.
http://www.adonisvernalis.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Sok Z Noni

Sok Z Noni
Noni jest bogate w substancje czynne, przyspiesza regenerację komórek, usuwa obumarłe komórki, zapobiega tym samym rozwojowi i powstawaniu chorób nowotworowych. Wiele osób opowiada z wielką radością jak pozbyli się uczucia zmęczenia, lepiej znoszą stres, a ich ciśnienie i tętno wróciło do normy. Powodem zmian są substancje adaptogenne.
http://www.sok-z-noni.info/
Zgłoś nie działający link/spam

Herbata zielona - w trosce o Ciebie

Herbata zielona - w trosce o Ciebie
Czy piłeś kiedykolwiek zieloną herbatę? Jesli nie, to zajrzyj na stronę aby przekonać się, że w trosce o zdrowie warto czasami zmieniać swoje dotychczasowe przyzwyczajenia. Przy okazji czeka tam na Ciebie opis sposobu parzenia zielonej herbaty, jej własciwosci oraz bogactwo jej gatunków, których być może jeszcze nie poznałeś
http://www.herbata-zielona.com
Zgłoś nie działający link/spam

HOMEOPATA-IRYDOLOG specjalista terapii manualnej i akupunktury mgr Mieczysław Wiktor

HOMEOPATA-IRYDOLOG specjalista terapii manualnej i akupunktury mgr Mieczysław Wiktor
Mieczysław Wiktor jest zaliczony przez czasopismo "Sukces" do siedmiu najwybitniejszych terapeutów medycyny naturalnej w okresie Polski powojennej. Terapią naturalną zajmuje się od ponad 30 lat. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz wieloletnim wykładowcą w Zakładzie Fizjologii Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Na przełomie 70-80 lat powołał pierwsze w Polsce Centrum Medycyny Naturalnej w Gdańsku. Jest naturoterapeutą znanych polskich sportowców lekkoatletów m.in. Kozakiewicza, Ślusarskiego, Wszoły oraz piłkarzy, tenisistów i siatkarzy.
http://homeopatawiktor.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt