Recenzje
Hafty. Profesjonalny Hafty komputerowy.
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Lekarze. Spis szpitali, aptek, Lekarze .
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Operacja palucha koślawego

Operacja palucha koślawego
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego portalu. Solumed-Ortopedia to nowo otwarty oddział należący do Kliniki Solumed specjalizujący się w chirurgii stawów, ortopedii krótkotrwałej, leczeniu urazów sportowych i uszkodzeń ciała. Oferujemy Państwu 100 procent kompetencji a także spokój. Posiadamy nieocenionych i doświadczonych specjalistów. Stosujemy sprzęty pochodzące z najnowocześniejszych technologii o udowodnionej skuteczności i bezpieczeństwie. Zachęcamy do korzystania z naszych usług.
http://solumed-ortopedia.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Blog o zdrowiu i medycynie

Blog o zdrowiu i medycynie
Przedstawiamy blog o zdrowiu, przychodniach i gabinetach lekarskich. Znajdziecie tu artykuły ogólnomedyczne, zagadnienia o rehabilitacji, prawidłowym odżywianiu, poprawie kondycji i aktywności fizycznej. Zapraszamy do czytania, komentowania i oceniania umieszczonych artykułów.
http://www.zdrowie.warto-wiedziec.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

rwa kulszowa Poznań

rwa kulszowa Poznań
Największą grupą pacjentów poszukujących terapeuty manualnego są osoby z bólem jako głównym objawem o różnym natężeniu i umiejscowieniu. Najczęściej są to dolegliwości występujące w rejonie odcinka lędźwiowego kręgosłupa i kończyn dolnych (popularnie nazywane bólami krzyża lub rwą kulszową), odcinka szyjnego kręgosłupa , kończyn górnych, głowy lub innych rejonów pleców. Jednak ilość i rodzaj objawów z którymi można pracować wykorzystując terapię manualną jest bardzo duża ze względu na bardzo dużą „łączność” struktur narządu ruchu z innymi układami ludzkiego ciała (układ nerwowy, krążenia, pokarmowy, oddechowy, limfatyczny, moczowy, dokrewny, płciowy).
http://www.fizjostart.pl
Zgłoś nie działający link/spam

test obciążeń organizmu

test obciążeń organizmu
Profesjonalne badanie organizmu, test obciążeń który powinien wykonać każdy człowiek chcący uprawiać regularnie sport. Zadbaj o siebie i sprawdź swój organizm zanim zaczniesz intensywnie ćwiczyć.
http://www.medicavolla.eu/diagnostyka/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt