Recenzje
organizacja urodzin dla dzieci kraków. Profesjonalna organizacja urodzin dla dzieci kraków . Zapraszamy
http://malowanie-poznań.pl. http://malowanie-poznań.pl oferuje usługi remontowe i malarskie.
http://www.lewi-polska.pl/. Na stronie http://www.lewi-polska.pl/ znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia do mycia.
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali .

Wyszukaj stronę        

Medycyna

haluksy Poznań

haluksy Poznań
Jesteśmy zespołem lekarzy ortopedów i podiatrów zajmujących się nowoczesnym leczeniem chorób stóp, w szczególności: paluchów koślawych, paluchów sztywnych i palców młotkowatych. Współpracujemy ze sobą od 2007 roku. W tym czasie udało nam się pomóc wielu chorym z deformacjami stóp. Szczególną wagę przywiązujemy do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach krajowych i zagranicznych. Zapobieganie wystąpieniu zniekształceń stopy obejmuje przede wszystkim stosowanie wygodnego obuwia, w szczególności unikanie codziennego noszenia wąskiego obuwia na wysokim obcasie
http://www.halluxcenter.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Żylaki leczenie Poznań

Żylaki leczenie Poznań
Jesteśmy zespołem lekarzy ortopedów i pediatrów zajmujących się nowoczesnym leczeniem chorób stóp, w szczególności: paluchów koślawych, paluchów sztywnych i palców młotkowatych. Zapobieganie żylakom kończyn dolnych polega na: unikaniu długotrwałego przebywania w pozycji stojącej lub siedzącej, szczególnie zakładania nogi na nogę; częstym zmienianiu pozycji; gimnastyce kończyn dolnych; stosowaniu chłodnego strumienia wody na koniec kąpieli. Ponadto uznaje się za istotne utrzymywanie prawidłowej masy ciała, regularny wysiłek fizyczny.
http://www.zylakicenter.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wielkopolski Instytut Psychoterapii Poznań

Wielkopolski Instytut Psychoterapii Poznań
Wielkopolski Instytut Psychoterapii powstał ze względu na zapotrzebowania profesjonalnych konsultacji psychologicznych dla ludzi szukających pomocy. Świadczymy usługi na europejskim poziomie opierając się o współczesne techniki terapeutyczne. Nasze zabiegi znajdują zastosowanie wśród młodzieży, osób dorosłych i małżeństw a nawet rodzin. Dbamy by nasi pacjenci zostali odpowiednio zdiagnozowani, wtedy terapia przynosi oczekiwany wpływ na pacjenta. Podnosimy kwalifikacje wśród pracowników firm dla obszaru umiejętności miekkich. Nasz personel to rozpoznawalni psychoterapeuci z pokaźnym wachlarzem doświadczeń.
http://www.wip-poznan.pl
Zgłoś nie działający link/spam

kwas hialuronowy

kwas hialuronowy
LANCET Chirurgia Klasyczna i Estetyczna Magdalena i Janusz Jastrzębscy S.C. Klinika Chirurgii Klasycznej i Estetycznej LANCET powstała w odpowiedzi na potrzeby Pacjentów, którzy oczekują pomocy ze strony specjalistów w tych dziedzinach. Otwarta została 22 marca 2013 roku. Mieści się ona w spokojnej części Jastrzębia-Zdroju (Bzie Górne) przy ulicy Świerczewskiego 38 (obok szkoły). Dysponuje salą operacyjną z zapleczem, gabinetem zabiegowym oraz gabinetami lekarskimi
http://www.chirurgiajastrzebski.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt