Recenzje
chatterbot. Strona poświęcona wirtualnym asystentom, chatterbot , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia.
Pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów, dla firm i dla klientów indywidualnych Pisanie programów .
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.
palacradziejowice.pl. Pragniesz poznać trochę historii, podążać szlakiem wielkich malarzy, koniecznie musisz odwiedzić stronę: palacradziejowice.pl . Zapraszamy

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Vigget

Vigget
Vigget to firma parająca się tworzeniem sprzętu medycyny fizykalnej, czyli leczącej za wykorzystaniem zmiennego pola magnetycznego. Nasze produkty umożliwią ci przezwyciężyć dokuczliwości bólowe, zwłaszcza bóle pourazowe jak i bóle kości. Mnóstwo lekarzy potwierdza skuteczność naszych produktów. Sprzęt naszej firmy cechuje się dużą pewnością oraz uzyskał konieczne certyfikaty oraz jest zgodny z polskimi normami. Dla nas zawsze najbardziej ważne jest zdrowie i wygoda klienta.
http://viggetmedia.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

DJ Optyka - Okulary i szkła kontaktowe - Optyk Olsztyn

DJ Optyka - Okulary i szkła kontaktowe - Optyk Olsztyn
Wykonujemy okulary korekcyje i przeciwsłoneczne oraz dobeiramy szkła(soczewki) kontaktowe w Olsztynie. W naszym olsztyńskim salonie znajdziesz oprawki oraz wykonasz badania ostrości widzenia oraz pantomograficzne.
http://www.djoptyka.pl
Zgłoś nie działający link/spam

medic24h.pl

medic24h.pl
Transport medyczny Nowy Dwór. Nasza firma funkcjonuje już na rynku wiele lat. Posiadamy za sobą bagaż doświadczeń. I tych dobrych i tych, które kończyły się niestety niepowodzeniem. Ale i z nich wyciągamy dużo wniosków i staramy się żeby do takich wypadków już nie dochodziło. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Oferujemy transport medyczny na terenie całego państwie a również w szczególnych wypadkach oferujemy transport międzynarodowy. Chcemy żeby ten transport był w stu procentach bezpieczny! Zajrzyj na naszą stronę internetową WWW i tam zaczerpnij potrzebnych Ci informacji! Kontakt z nami trwa przez 24h na dobę!
http://medic24h.pl
Zgłoś nie działający link/spam

zespół cieśni nadgarstka

zespół cieśni nadgarstka
Jesteśmy zespołem ortopedów zajmujących się leczeniem zespołu cieśni kanału nadgarstka. Współpracujemy ze sobą od 2007 roku. W tym czasie udało nam się pomóc wielu chorym. Szczególną wagę przywiązujemy do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach krajowych i zagranicznych. Zespół cieśni kanału nadgarstka stanowi zespół objawów chorobowych spowodowany uciskiem nerwu pośrodkowego w miejscu zwanym kanałem nadgarstka.
http://www.klinikanadgarstka.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt