Recenzje
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.
http://www.zywalewski.pl/. Zapraszamy do naszego gabinetu okulistycznego, który znajdą Państwo pod adresem: http://www.zywalewski.pl/ .

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Co zrobić żeby mieć białe zęby

Co zrobić żeby mieć białe zęby
Niezależnie od tego w którym jesteś wieku, styl na niechybnie stanowi dla Ciebie gigantyczne znaczenie. A co w image jest najważniejsze? Prawdopodobnie uśmiech, bo wedle śledztw to głównie uśmiech pada jako doskonały w
http://wybielaczzebow.pl
Zgłoś nie działający link/spam

psychoterapia online

psychoterapia online
Psychoterapia i pomoc psychologiczna online/przez internet/przez Skype. Polski terapeuta - Tatiana Michałek. Pracując on-line z klientami przyglądałam się pewnym specyficznym problemom i ograniczeniom, które dotykają osoby przebywające tymczasowo czy też stale na emigracji. Często bywał to brak znajomości języka, lub niemożność (nieumiejętność) rozmawiania o emocjach w języku innym niż ojczysty, pomimo posiadania wysokiego stopnia komunikatywności w języku obcym. Innym ograniczeniem była również odległość od większych miast, gdzie można czasami znaleźć (w niektórych krajach) terapeutę lub chociaż polskojęzycznego psychologa.
http://psychoterapia-online.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Vigget Medica

Vigget Medica
Vigget Medica to przychodnia, która swoje działania koncentruje na przeciwdziałaniu schorzeniom przez wykorzenianie pasożytów i patogenów. Pasożyty zabierają z organizmu witaminy, mikroelementy i inne składniki odżywcze. Celem naszej lecznicy jest diagnozowanie Państwa z uwzględnieniem właśnie tych organizmów. Do diagnostyki eksploatujemy nowoczesną metodę EAV, jak również opierającą się o osiągnięcia akupunktury metodę Volla. W naszej placówce nie tylko zdiagnozujemy jakiekolwiek dolegliwości zdrowotne, lecz równeż je wyleczymy i poradzimy jak później dbać o swoje zdrowie.
http://viggetmedica.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Vigget Medica

Vigget Medica
Vigget to firma zajmująca się produkowaniem sprzętu medycyny fizykalnej, czyli pomagającej za użyciem zmiennego pola magnetycznego. Nasze urządzenia ułatwią ci zwalczyć dolegliwości bólowe, głównie bóle pourazowe czy bóle kości. Mnóstwo lekarzy potwierdza efektywność naszych urządzeń. Sprzęt naszej firmy wyróżnia się potwierdzoną pewnością oraz posiada potrzebne certyfikaty i jest zgodny z polskimi normami. Dla nas zawsze najbardziej ważne jest zdrowie i wygoda klienta.
http://biorezonans.vigget.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt