Recenzje
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam
Prace Magisterskie Pisanie za Grosze. Prace Magisterskie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!

Wyszukaj stronę        

Medycyna

Psycholog Dorota Horzela Gliwice

Psycholog Dorota Horzela Gliwice
Psychologia zajmuje się analizą procesów, jakie zachodzą w umyśle człowieka, jego zachowaniami oraz odczuciami. Ma też za zadanie sprawić, iż osoba dotknięta pewnego rodzaju zaburzeniami, problemami, chorobą itp. będzie mogła swobodnie funkcjonować w społeczeństwie, dzięki pomocy, jaką uzyska od psychologa, psychiatry, psychoterapeuty, czy też psychoanalityka.
http://terapeutycznie.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psycholog Beata Jarema Szczecin

Psycholog Beata Jarema Szczecin
Psychologia jako odrębna dziedzina naukowa bada zarówno wpływ pewnych zjawisk na zachowanie człowieka, jak i procesy psychiczne zachodzące w naszym umyśle. Poza tym zajmuje się także wpływem środowiska zewnętrznego na człowieka. Mówiąc wprost najważniejszą jednostką w psychologii jest człowiek, jego zachowanie, odczucia, myśli, nawyki, pragnienia, zainteresowania, odżywianie itd.
http://www.rozwoj-gestalt.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psycholog Katowice

Psycholog Katowice
To bardzo ważne, aby wybrać dobrego psychologa czy to dla dziecka, czy też dla osoby starszej czy też dla siebie. Przy wyborze przecież musimy brać pod uwagę nie tylko doświadczenie specjalisty, ale również to, czy ma dobry kontakt z człowiekiem – to właśnie świadczy o tym, czy ktoś zasługuje na miano dobrego psychologa. Owa pomoc polega przede wszystkim na odnalezieniu źródła problemu, poznaniu jego istoty oraz o ile to możliwe wyeliminowaniu go, bądź –jak w przypadku choroby sprawienia tego, iż zostanie ona zahamowana poprzez stosowanie środków farmakologicznych oraz np. metod relaksacyjnych.
http://psychoterapia-spotkanie.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psycholog Kraków

Psycholog Kraków
Mówiąc wprost psychologia to nic innego, jak tylko nauka o duszy (psyche- dusza, logos-nauka). Według znanych psychologów ową dziedzinę określa się, jako naukę o czynnościach wykonywanych przez człowieka, bądź też zjawiskach wpływających na psychikę. Dzięki psychologii specjaliści są wstanie określić, co jest przyczyną danego problemu, czy też wprowadzić odpowiednie metody i techniki podczas terapii. To głównie dzięki psychologom, psychoterapeutom itp.
http://www.miedzynami.com.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt