Recenzje
https://herbcio.pl/10-ziol-ktore-moga-pomoc-obnizyc-cisnienie-krwi/. 0 ziół, które mogą pomóc obniżyć ciśnienie krwi
Profesjonalna wycena diamentów (brylantów). Profesjonalna wycena diamentów (brylantów) (605)
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (474)
Przewozy do danii. Przewozy do danii (998)

Wyszukaj stronę        

Diety
Tabela kalorii

Tabela kalorii
Naszą stronę można nazwać wszechstronnym źródłem wiedzy o tabelach kalorycznych, wpływie ilości kalorii na funkcjonowanie ludzkiego organizmu i sposobie obliczania wartości energetycznej konsumowanych posiłków. Ponadto piszemy o przeznaczeniu tabeli kalorii, jej rodzajach, stosowanych w niej jednostkach wagi i miary oraz różnicach między kaloriami a kilokaloriami. Znajdziesz u nas także drobiazgowe tablice kalorii z rozkładem na następujące grupy: owoce, warzywa, produkty zbożowe, nabiał, mięso, słodycze. Zapraszamy.
http://www.tabelakalorii.info
Zgłoś nie działający link/spam

Dieta Diałkowa

Dieta Diałkowa
Niewielu ludzi pragnących schudnąć zdaje sobie sprawę, że rozwiązanie ich problemu kryje się w białkach. Oparta o nie dieta proteinowa pomaga schudnąć wyraźnie głównie w ciągu pierwszych dni, choć nie zakłada uprawiania sportu, głodzenia się, stosowania preparatów intensyfikujących chudnięcie. Jedyne, co musimy zrobić, to zrezygnować z węglowodanów i uzupełnić lukę po nich w codziennym jadłospisie produktami bogatymi w białko. Dieta proteinowa doktora Dukana podzielona została na 4 etapy. O tym, jakie produkty spożywać w poszczególnych fazach, ile trwać mają kolejne etapy, dlaczego ta dieta działa i o wszystkich innych, związanych z dietą proteinową sprawach czytać możemy na stronie, gdzie publikowane są również odpowiednie przepisy.
http://www.dietadukana.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dieta kopenhaska - 13 dni do raju

Dieta kopenhaska - 13 dni do raju
Kompendium informacji o diecie kopenhaskiej. Zasady stosowania diety kopenhaskiej, jej wady i zalety a także wpływ na zdrowie. Wyżeczenia wiążące się z dietą kopenhaską. Precyzyjny jadłospis na trzynaście dni intensywnego odchudzania. Sposoby na uniknięcie skutków ubocznych diety kopenhaskiej. Poza tym dokładne menu i przydatne wskazówki do stosowania diety kopenhaskiej. 13 dni - i jesteś chudsza!
http://www.dietakopenhaska.org
Zgłoś nie działający link/spam

Dieta dukana - dieta proteinowa dr. dukana

Dieta dukana - dieta proteinowa dr. dukana
Masz problem z otyłością? Stosowałeś mnóstwo diet i żadna nie przyniosła zamierzonego celu? Zapoznaj się z dietą proteinową Pierre Dukana dzięki, której w niedługim czasie zrzucisz zbędne kilogramy. Nie musisz się głodzić, liczyć kalorii – po prostu spożywasz tylko te produkty, które są zalecane na danym etapie diety. Dieta Pierre Dukana składa się z czterech faz – uderzeniowa, naprzemienna, utrwalenia oraz faza stabilizacji dzięki której nie będzie Ci straszny efekt jo-jo. Wejdź na naszą stronę poświęcona diecie dr Dukana i zacznij już dziś!
http://dieta-dukana.com
Zgłoś nie działający link/spam


UrbiCMS 2008 - kontakt