Recenzje
https://aktinet.pl/dlaczego-dzielimy-sie-kultura/. Dlaczego różnimy się kulturą?
https://aktinet.pl/czy-paproc-szparagowa-bedzie-sie-rozprzestrzeniac/. Czy paproć szparagowa będzie się rozprzestrzeniać?
https://aktinet.pl/jaki-jest-odpowiednik-temperatury-32-f-w-stopniach-celsjusza/. Jaki jest odpowiednik temperatury 32 F w stopniach Celsjusza, Brainly?
Busy dania polska. Busy dania polska (31)

Wyszukaj stronę        

Diety
Weganizm

Weganizm
Forum wegańskie. Jeśli nie wiesz, co to jest takiego wstąp i zobacz. Wymieniajmy się tam doświadczeniami i poglądami na temat diety wegańskiej. Dowiesz się na przykład, że jeśli nie jesteś weganką/weganinem, bezpośrednio wspierasz wyzysk zwierząt. Zostań weganinem, to wcale nie jest trudne, a w pełni etyczne i korzystne dla środowiska. Wykorzystywanie zwierząt w jakimkolwiek celu jest eksploatacją nie przynoszącą korzyści nikomu. Dieta wegańska to szacunek dla zwierząt, etyka, ochrona planety, ekologia, szacunek dla życia i zdrowia
http://www.weganizm.com/forum
Zgłoś nie działający link/spam

Dietetyk Gabriela Wanat

Dietetyk Gabriela Wanat
Mgr Gabriela Wanat Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, dyplom dietetyka i magistra zdobyła na Wydziale Zdrowia Publicznego. Swoje doświadczenie z zakresu zdrowego żywienia człowieka zdobywała na studenckich praktykach w szpitalach, sanatorium oraz w centrum dietetycznym w Katowicach. Jest autorem licznych artykułów i diet publikowanych w ogólnopolskim miesięczniku i na portalach internetowych. Stale dokształca się w swojej dziedzinie, szczególnie interesuje ją obszar dotyczący odchudzania i zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia). Prowadzi prelekcje na temat nawyków żywieniowych wśród dzieci i młodzieży. Posiada uprawnienia Nordic Walking i prowadzi zajęcia grupowe oraz indywidualne na terenie Katowic i okolic.
http://www.akudancevita.pl
Zgłoś nie działający link/spam

zywnosc

zywnosc
Technik Żywienia , proponuje swoje zbilansowane posiłki w diecie dukana , na stronie dziele się własnymi doświaczeniami podczas tworzenia zbilansowanej diety , mam spore doświadczenie w gubieniu kilogramów przez moich podopiecznych. Od pewnego czasu przygotowuje posiłki zbilansowane w/g wskazań diety DUKANA dla 3 osób , które dzielnie gubią swoje kilogramy Jako technik żywienia postanowiłam podzielić się swoimi doświadczeniami , obserwacjami , przepisami związanymi z dietą Dukana .
http://www.gubiekilogramy.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dieta białkowa

Dieta białkowa
Pragniemy zrzucić parę kilogramów, lecz obawiamy się głodówek? Pragniemy zmieścić się w mniejszy rozmiar ubrań, ale nie jesteśmy przygotowani na godziny forsownych ćwiczeń? Jeśli tak - rozwiązaniem jest dieta proteinowa. Jemy ile chcemy, w zamian za co nie mamy prawa sięgać po słodkości, ani w ogóle po jakiekolwiek cukry. Już w pierwszej fazie dieta bogata w proteiny pozwoli schudnąć nam o kilka lub kilkanaście kilogramów. Nie łykając preparatów odchudzających i nie katując się forsownymi ćwiczeniami, jesteśmy w stanie nie tylko osiągnąć wyśnioną sylwetkę, lecz również nauczyć się prawidłowego odżywiania. Na stronie znajdziemy mnóstwo konkretnych informacji na temat stosowania diety protal.
http://www.dietaproteinowa.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam


UrbiCMS 2008 - kontakt