Recenzje
Pisanie programów. Pisanie programów na zamówienie.
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.
ściągaczka do szyb. Funkcjonalna ściągaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.

Wyszukaj stronę        

Diety

Weganizm

Weganizm
Forum wegańskie. Jeśli nie wiesz, co to jest takiego wstąp i zobacz. Wymieniajmy się tam doświadczeniami i poglądami na temat diety wegańskiej. Dowiesz się na przykład, że jeśli nie jesteś weganką/weganinem, bezpośrednio wspierasz wyzysk zwierząt. Zostań weganinem, to wcale nie jest trudne, a w pełni etyczne i korzystne dla środowiska. Wykorzystywanie zwierząt w jakimkolwiek celu jest eksploatacją nie przynoszącą korzyści nikomu. Dieta wegańska to szacunek dla zwierząt, etyka, ochrona planety, ekologia, szacunek dla życia i zdrowia
http://www.weganizm.com/forum
Zgłoś nie działający link/spam

Dietetyk Gabriela Wanat

Dietetyk Gabriela Wanat
Mgr Gabriela Wanat Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, dyplom dietetyka i magistra zdobyła na Wydziale Zdrowia Publicznego. Swoje doświadczenie z zakresu zdrowego żywienia człowieka zdobywała na studenckich praktykach w szpitalach, sanatorium oraz w centrum dietetycznym w Katowicach. Jest autorem licznych artykułów i diet publikowanych w ogólnopolskim miesięczniku i na portalach internetowych. Stale dokształca się w swojej dziedzinie, szczególnie interesuje ją obszar dotyczący odchudzania i zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia). Prowadzi prelekcje na temat nawyków żywieniowych wśród dzieci i młodzieży. Posiada uprawnienia Nordic Walking i prowadzi zajęcia grupowe oraz indywidualne na terenie Katowic i okolic.
http://www.akudancevita.pl
Zgłoś nie działający link/spam

zywnosc

zywnosc
Technik Żywienia , proponuje swoje zbilansowane posiłki w diecie dukana , na stronie dziele się własnymi doświaczeniami podczas tworzenia zbilansowanej diety , mam spore doświadczenie w gubieniu kilogramów przez moich podopiecznych. Od pewnego czasu przygotowuje posiłki zbilansowane w/g wskazań diety DUKANA dla 3 osób , które dzielnie gubią swoje kilogramy Jako technik żywienia postanowiłam podzielić się swoimi doświadczeniami , obserwacjami , przepisami związanymi z dietą Dukana .
http://www.gubiekilogramy.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dieta białkowa

Dieta białkowa
Pragniemy zrzucić parę kilogramów, lecz obawiamy się głodówek? Pragniemy zmieścić się w mniejszy rozmiar ubrań, ale nie jesteśmy przygotowani na godziny forsownych ćwiczeń? Jeśli tak - rozwiązaniem jest dieta proteinowa. Jemy ile chcemy, w zamian za co nie mamy prawa sięgać po słodkości, ani w ogóle po jakiekolwiek cukry. Już w pierwszej fazie dieta bogata w proteiny pozwoli schudnąć nam o kilka lub kilkanaście kilogramów. Nie łykając preparatów odchudzających i nie katując się forsownymi ćwiczeniami, jesteśmy w stanie nie tylko osiągnąć wyśnioną sylwetkę, lecz również nauczyć się prawidłowego odżywiania. Na stronie znajdziemy mnóstwo konkretnych informacji na temat stosowania diety protal.
http://www.dietaproteinowa.com.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt