Recenzje
profesjonalny druk na płótnie Textileprint. profesjonalny druk na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki medyczne.
pisanie doktoratu. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie doktoratu to błahostka.
maszyny czyszczące lewi-polska. Nasze maszyny czyszczące lewi-polska to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających.

Wyszukaj stronę        

Włosy

Skup włosów

Skup włosów
Skupujemy włosy z całej Polski – stacjonarnie w naszym salonie w Opolu i wysyłkowo z całej Polski. Skupujemy włosy naturalne i farbowane od 28-30cm – im dłuższe tym płacimy oczywiście więcej. Nasze stawki to od 1000 zł do ponad 3500 zł za kilogram, ale oczywiście nie musisz mieć całego kilograma. Płacimy gotówką, przekazem i przelewem – Ty wybierasz formę płatności. Odwiedź misja.eu i sprawdź ile zapłacimy za Twoje włosy. Zapraszamy do naszego skupu włosów – zarób na swoich włosach już dziś!
http://www.misja.eu
Zgłoś nie działający link/spam

Farbowanie włosów

Farbowanie włosów
Jeżeli szukasz wielu rzeczowych wskazówek, które pozwolą Ci stosownie przygotować się do koloryzacji włosów wystrzegając się przy tym najczęściej popełnianych i niestety trudno odwracalnych pomyłek, to bezwzględnie zapoznaj się z naszą stroną. Dzięki treści w niej zawartej dowiesz się jaki rodzaj farby wybrać, na co zwracać uwagę przy wyborze koloru, jak również czego należy się ustrzegać. Zobacz jakie szamponetki i szampony koloryzujące znajdują się w sprzedaży cenionych firm kosmetycznych takich jak Loreal. Z kolei jeśli interesują cię tylko farby roślinne, które idealnie nadają się do włosów siwych lub zniszczonych wcześniejszymi koloryzacjami, to również znajdziesz dla siebie informacje pomagające w przyszłości farbować włosy.
http://farbydowlosow.com/
Zgłoś nie działający link/spam

Dredy dredlocks

Dredy dredlocks
Serwis twoich dredów w Krakowie i okolicach: poprawki, dokręcanie, przedłużanie, zagęszczanie i naprawę dredów. Zrobienie dredów zajmuje mi około 6-8 godzin. Z każdego rodzaju włosów można skręcić dredy. Wiele osób obawia się, że ma za cieńkie, lub za rzadkie włosy, ale po zrobieniu dredów, jest mile zaskoczonych, że mają tak dużo dredów i tak puszystą fryzurę
http://www.dredmafia.pl
Zgłoś nie działający link/spam

.: Fryzjer Białystok

.: Fryzjer Białystok
AGNES salon fryzjersko-kosmetyczny to grupa specjalistów szkolonych w najlepszych szkołach fryzjerskich. To także wykwalifikowany i profesjonalny personel kosmetyczny pracujący na nowoczesnym sprzęcie i doskonałych kosmetykach. Oferujemy Państwu pełen wachlarz usług fryzjerskich i kosmetycznych.
http://www.agnes-salon.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt