Recenzje
Praca doktorska. Praca doktorska
tematu pracy magisterskiej z turystyki. tematu pracy magisterskiej z turystyki
Praca doktorska. Praca doktorska
https://www.sklephit.pl. https://www.sklephit.pl

Wyszukaj stronę        

Poradnie psychoterapeutyczne

psychoterapeuta i psychiatra

psychoterapeuta i psychiatra
Poradnia psychoterapeutyczna zaprasza na psychoterapię dla par małżeńskich na psychoterapię indywidualną oraz na konsultacje psychoterapeutyczne. Zapraszamy do naszego ośrodka w Poznaniu.
http://promocja.katkara888.com/zdrowie,i,uroda/gestalt,poznan,pl,s,150/
Zgłoś nie działający link/spam

Gabinet Psychoterapii Poznań i Krotoszyn

Gabinet Psychoterapii Poznań i Krotoszyn
Zapraszam serdecznie do mojego gabinetu, w którym prowadzę terapię pedagogiczną skierowaną do dzieci i młodzieży, oraz psychoterapię skierowaną do dorosłych indywidualnie, par, rodzin - w tym adopcyjnych i zastępczych. W swojej pracy staram się ukazać zasoby, mocne strony, umiejętności osoby, jak też różnorakie perspektywy rozwiązania problemu. Pomóc w odnalezieniu siły i w zrozumieniu wpływu na swoje życie.Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą ma moją stronę www.rodzina-terapia.pl.
http://www.rodzina-terapia.pl./
Zgłoś nie działający link/spam

Psychoterapeuta Warszawa Ursynów

Psychoterapeuta Warszawa Ursynów
Monika Ziemba to sprawdzony psychoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem. Do jej siedziby w Warszawie zgłaszają się osoby, stojące na rozdrożu życia i nieświadome, jak mają postępować. Efektywna psychoterapia pomoże im podjąć decyzję. Jest ona szczególnym przykładem rozmowy, wywiadem, który psychoterapeuta prowadzi ze swoim pacjentem. Psychoterapia jest pomocna wtedy, gdy odczuwamy przygnębienie, nic nie sprawia nam radości. To mogą być początkowe objawy depresji. Pomoc psychologiczna w leczeniu depresji jest niezbędna, skuteczna, aby odzyskać równowagę i z powrotem zacząć radować się życiem. Psychoterapeuta Monika Ziemba przyjmuje w w warszawskim gabinecie - na Ursynowie.
http://dobry-psycholog.com/o-mnie
Zgłoś nie działający link/spam

Poradnia psychologiczna

Poradnia psychologiczna
Nasz grupa specjalistów świadczy wysokiej jakości pomoc terapeutyczną i psychologiczną. Stacjonujemy na terenie miasta Wrocław. Zajmujemy się pacjentami w różnym wieku, pomagamy dzieciom z problemami szkolnymi, zaburzoną komunikacją interpersonalną oraz przeciwdziałamy w przypadku zaburzeń rozwojowych dzieci.
http://www.psychosfera.wroc.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt