Recenzje
Pisanie programów. Pisanie programów na zamówienie.
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.
Praca Inżynierska za Grosze. Praca Inżynierska za Grosze to strzał w dziesiątkę!

Wyszukaj stronę        

Lekarze

lekarz Garwolin

lekarz Garwolin
Lekarz rodzinny świadczący usługi z zakresu medycyny rodzinnej prywatnie w niedziele i święta. Zakres usług: wizyty prywatne w gabinecie lekarskim ul. Dobra 1 Garwolin, prywatne wizyty domowe na terenie powiatu Garwolińskiego i miasta Garwolin, wystawianie druków zwolnień i zaświadczeń zgodnie z wskazaniami, badanie kierowców amatorów kat A+B, wymiana cewników akpukntura
http://www.lekarzgarwolin.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Klinika Wiśniowa

Klinika Wiśniowa
Klinika Wiśniowa to specjalistyczne centrum medyczne. Świadczymy pomoc w zakresie urologii, chirurgii, laryngologii, jak również ortopedii. Zabiegi wykonujemy na Narodowy Fundusz Zdrowia, a także prywatnie. W naszej placówce pracują najlepsi specjaliści, ponieważ chcemy zapewnić naszym pacjentom pomoc medyczną na najwyższym poziomie. Działamy od niemal 20 lat i od tego czasu bezustannie się rozwijamy. Uczestniczymy również w wielu programach, mających promować profilaktykę. Szczegółowy zakres usług znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
http://www.klinikawisniowa.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Maria Niwińska Stucka Lekarz Dentysta

Maria Niwińska Stucka Lekarz Dentysta
Gabinet dentystyczny Marii Niwińskiej-Stuckiej z Gdyni świadczy profesjonalne usługi stomatologiczne. Wizyta u stomatologa nie powinna być powodem strachu – dopilnujemy, by tak było, jeżeli powierzysz nam swój uśmiech. Pracują u nas kompetentni specjaliści, którzy kompleksowo, a także z empatią zatroszczą się o Twoje zdrowie. Nagły ból zęba, krwawienie, kłopoty z protezą? Udzielimy Ci koniecznej pomocy. Do każdego z pacjentów podchodzimy indywidualnie – nie przedstawiamy sztywnych cenników, ani nie używamy bezustannie takich samych metod, ponieważ każdy przypadek jest inny. Zapraszamy.
http://dentysta-gdynia.iwebi.pl
Zgłoś nie działający link/spam

okulistyczny.com.pl operacja zaćmy

okulistyczny.com.pl operacja zaćmy
Okulistyczny gabinet zabiegowy doktora Zygmunta Będkowskiego specjalizuje się w operacjach zaćmy oraz leczeniu jaskry. opadającej powieki, leczeniu korekcyjnym oferuje kompleksowe leczenie chorób oczu. Zapewnia odpowiednią diagnostykę i prawidłowe rozpoznanie chorób oraz proponuje najlepsze leczenie dla danego przypadku.
http://www.okulistyczny.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt