Recenzje
http://diamond-expert.eu/. Szukasz dobrej inwestycji? Pomyśl o lokacie w złoto i diamenty. Więcej info znajdziesz na stronie http://diamond-expert.eu/ .
olszanska.pl. Pracownia olszanska.pl oferuje piękną i niepowtarzalną biżuterię artystyczną. Zapraszamy do zapoznania się z pracami.
druk na tkaninach. Profesjonalny druk na tkaninach . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.
VetComplex. Nasze labolatorium VetComplex oferuje badania profilaktyczne oraz diagnostykę kliniczną.

Wyszukaj stronę        

Lekarze

lekarz Garwolin

lekarz Garwolin
Lekarz rodzinny świadczący usługi z zakresu medycyny rodzinnej prywatnie w niedziele i święta. Zakres usług: wizyty prywatne w gabinecie lekarskim ul. Dobra 1 Garwolin, prywatne wizyty domowe na terenie powiatu Garwolińskiego i miasta Garwolin, wystawianie druków zwolnień i zaświadczeń zgodnie z wskazaniami, badanie kierowców amatorów kat A+B, wymiana cewników akpukntura
http://www.lekarzgarwolin.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Klinika Wiśniowa

Klinika Wiśniowa
Klinika Wiśniowa to specjalistyczne centrum medyczne. Świadczymy pomoc w zakresie urologii, chirurgii, laryngologii, jak również ortopedii. Zabiegi wykonujemy na Narodowy Fundusz Zdrowia, a także prywatnie. W naszej placówce pracują najlepsi specjaliści, ponieważ chcemy zapewnić naszym pacjentom pomoc medyczną na najwyższym poziomie. Działamy od niemal 20 lat i od tego czasu bezustannie się rozwijamy. Uczestniczymy również w wielu programach, mających promować profilaktykę. Szczegółowy zakres usług znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
http://www.klinikawisniowa.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Maria Niwińska Stucka Lekarz Dentysta

Maria Niwińska Stucka Lekarz Dentysta
Gabinet dentystyczny Marii Niwińskiej-Stuckiej z Gdyni świadczy profesjonalne usługi stomatologiczne. Wizyta u stomatologa nie powinna być powodem strachu – dopilnujemy, by tak było, jeżeli powierzysz nam swój uśmiech. Pracują u nas kompetentni specjaliści, którzy kompleksowo, a także z empatią zatroszczą się o Twoje zdrowie. Nagły ból zęba, krwawienie, kłopoty z protezą? Udzielimy Ci koniecznej pomocy. Do każdego z pacjentów podchodzimy indywidualnie – nie przedstawiamy sztywnych cenników, ani nie używamy bezustannie takich samych metod, ponieważ każdy przypadek jest inny. Zapraszamy.
http://dentysta-gdynia.iwebi.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt