Recenzje
Gabinet Okulistyczny. Gabinet Okulistyczny Optimex to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w pracy inż - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Barbara Olszanska. Barbara Olszanska świadczy usługi takie jak malarstwo, rzeźba, lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.
Prace Magisterskie za Grosze. Prace Magisterskie za Grosze to strzał w dziesiątkę!

Wyszukaj stronę        

Lekarze

Korekta wzroku

Korekta wzroku
Klinika Okulistyczna wykonuje zabiegi kosmetyczne i wszelkie zabiegi chirurgiczne w zakresie "chirurgii jednego dnia", ćwiczenia ortoptystyczne i pleoptyczne i inne. Dopasowujemy okulary pryzmatyczne w przypadkach dwojenia i w okresie leczenia zeza u dzieci, dopasowujemy szkła kontaktowe wszystkich typów, stwarzamy układy optyczne dla osób słabowidzących, uczymy pacjentów właściwego postępowania i obsługi soczewek kontaktowych.
http://www.wyrzykowski.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zdrowy tryb życia

Zdrowy tryb życia
Co robić aby żyć długo, zdrowo i szcześliwie ? Co jeść, czego nie jeść ... Co robić aby żyć długo, zdrowo i szcześliwie ? Co jeść, czego nie jeść ... Co robić aby żyć długo, zdrowo i szcześliwie ? Co jeść, czego nie jeść ... Co robić aby żyć długo, zdrowo i szcześliwie ? Co jeść, czego nie jeść ...
http://www.zdrowo.net
Zgłoś nie działający link/spam

Klinka okulistyczna

Klinka okulistyczna
Klinika okulistyczna Twoje oko zajmuje się diagnostyką i leczeniem wady wzroku takim jak: krótkowzrocznosć, nadwzroczność. A także leczeniem: zaćmy, jaskry, cataracta, leczeniem chirurgicznym wad powiek, astygmatyzm, oraz wykonuje laserową korektę wzroku.
http://www.twojeoko.com
Zgłoś nie działający link/spam

Dentysta

Dentysta
Zawód dentysty należy do grupy zawodów usługowych, która jest mało wdzięcznym zajęciem. Rzadkością są ludzie, którzy z przyjemnością udają się do dentysty, nawet, jeśli chodzi o sam przegląd. Zawód dentysty należy do grupy zawodów usługowych, która jest mało wdzięcznym zajęciem. Rzadkością są ludzie, którzy z przyjemnością udają się do dentysty, nawet, jeśli chodzi o sam przegląd.
http://www.dobrydentysta.com
Zgłoś nie działający link/spam

Pediatra - do kogo się zwrócić

Pediatra - do kogo się zwrócić
Najlepszym rozwiązaniem jest udanie się z dzieckiem do znajomego, sprawdzonego pediatry. O ile mieliśmy już nieraz kontakt z danym lekarzem, a zawsze kontakty oraz leczenie przebiegały pomyślnie, nie mamy powodów do obaw również na przyszłość.
http://www.dobrypediatra.com
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt