Recenzje
Reklama internetowa Łódź. Reklama internetowa Łódź to strzał w 10!
Praca Licencjacka Pisanie. Praca Licencjacka Pisanie to oferta dla Ciebie.
praca licencjacka po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca licencjacka po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Wyszukaj stronę        

Lekarze

Neurolog Warszawa - dr K. Toruń„ska

Neurolog Warszawa - dr K. Toruń„ska
Neurolog K.Toruńska prowadziła pierwszą w Polsce poradnię Spazmofiliczną w szpitalu MSW Warszawa. Leczenie chorób i dolegliwości neurologicznych min.: choroba neurodegeneracyjna; drgawki; omdlenia ; choroby nerwowo-mięśniowe ; neuropatie ; dyskopatie; otępienie czołowo skroniowe; drętwienie; sm ; udar mózgu ; próba ischemiczna; bóle głowy ; choroba z Lyme. Badanie emg jest badaniem działania mięśni i nerwów, określające stopień i wymiar degeneracji nerwów lub mięśni.
http://www.emg-neurolog.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Laryngolog Konin

Laryngolog Konin
Laryngolog Konin Tomasz Pychyński to niekwestionowany specjalista z zakresu diagnostyki otolaryngologicznej. Od kilku lat obejmuje stanowisko ordynatora oddziału laryngologicznego w szpitalu. Aktualnie serdecznie zaprasza swoich pacjentów do gabinetu laryngologicznego w Koninie, w którego ofercie są badania laryngologiczne diagnozujące choroby gardła, krtani, szyi, uszu, niedosłuchy.
http://laryngologia.konin.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Foniatra Bydgoszcz

Foniatra Bydgoszcz
Zdrowie jest jedną z najważniejszych wartości, jakich możemy życzyć sobie i innym. Warto więc je powierzyć opiece lekarzy-profesjonalistów z dużym doświadczeniem zawodowym. Fontes-med to nowoczesna, wielospecjalistyczna przychodnia w Bydgoszczy. Pomoc pacjentom niesie tu wysoko wykwalifikowany personel złożony ze specjalistów w wielu dziedzinach medycznych – od pediatrii po chirurgię naczyniową. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
http://www.fontesmed.pl/laryngolog-audiolog-foniatra-bydgoszcz
Zgłoś nie działający link/spam

logopeda Gniezno

logopeda Gniezno
Specjalistyczny gabinet neurologopedyczny - mgr Magdalena de Rosier. Zakres usług: Profilaktyka: Stymulowanie rozwoju mowy małego dziecka; Usprawnianie narządów artykulacyjnych; Eliminowanie nieprawidłowych nawyków związanych z połykaniem i oddychaniem; Poradnictwo logopedyczne dotyczące zapobiegania wad wymowy u dzieci oraz odbudowy sytemu językowego u osób po udarach mózgu. Diagnoza logopedyczna obejmuje: zebranie danych z wywiadu i dokumentacji medycznej; obserwację
http://www.neurologopedagniezno.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt