Recenzje
Pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów, dla firm i dla klientów indywidualnych Pisanie programów .
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze ze wszystkich dziedzin.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w pracy inż - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .

Wyszukaj stronę        

Lekarze

Tężyczka - dr Toruńska w Warszawie

Tężyczka - dr Toruńska w Warszawie
Neurolog K.Toruńska prowadziła pierwszą w Polsce poradnię Tężyczkową w szpitalu MSW Warszawa. Leczenie chorób i dolegliwości neurologicznych min.: choroba neurodegeneracyjna; zespół padaczkowy; wyłączenia; choroby nerwowo-mięśniowe ; sla; rwa kulszowa; otępienia; drętwienie; udar ; niedokrwienie mózgu ; próba ischemiczna; bóle napięciowe; choroba z Lyme. Test emg jest badaniem sprawności mięśni i nerwów, określające stopień i wymiar degeneracji nerwów lub mięśni. Test neurofizjologiczne : - aparat, urządzenie EMG Keypoint Net ( 2013 r.), DUŃSKIEJ firmy Alpine używany przez renomowane kliniki neurologiczne - badanie nerwów BEZ Igieł - ponad 9100 przeprowadzonych badań elektromiograficznych .
http://emg-neurolog.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Neurolog dr Katarzyna Toruńska

Neurolog dr Katarzyna Toruńska
Neurolog K.Toruńska posiada pracownię neurologiczną w Stolicy w dzielnicy Służewiec. Próby emg przeprowadzane są na niezawodnym aparacie w Warszawie. Dr K. Toruńska prowadziła pierwszą w Warszawie poradnię Tężyczkową w szpitalu MSW Warszawa. Leczenie chorób i dolegliwości neurologicznych min.: choroba Parkinsona; drgawki; wyłączenia; miastenia ; neuropatie ; choroby zwyrodnieniowe; choroba alzheimera; skurcze; stwardnienie rozsiane; stroke ; próba ischemiczna; migrena; borelioza.
http://www.emg-neurolog.pl
Zgłoś nie działający link/spam

masaże Sosnowiec

masaże Sosnowiec
Masaż klasyczny kręgosłupa szybko złagodzi ból pleców. Prawda o tym, że ręce potrafią zdziałać cuda, została rozsławiona przez Hipokratesa już w V wieku p.n.e. Dziś masaż przeżywa renesans. Jest świetną metodą rehabilitacji. Na czym polega jego lecznicza moc? W jaki sposób masaż klasyczny wpływa na kręgosłup?
http://chiro.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

kardiolog Katowice

kardiolog Katowice
Medicer to zespół prywatnych gabinetów lekarskich prowadzonych przez doświadczonych lekarzy specjalistów ze śląskich klinik i szpitali. Oferujemy dla pacjentów konsultacje kardiologiczne oraz badania lekarskie dla kierowców wszystkich kategorii. Zobacz dostępne usługi i umów się na wizytę już dziś. Godziny przyjęć: Wtorek, Czwartek: 16:00 - 18:00 Rejestracja w godzinach przyjęć pod numerem telefonu: 509 781 766. Dbaj o swoje serce W zakresie świadczonych usług zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem wszelkich schorzeń i wad układu sercowo-naczyniowego.
http://www.medicer.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt