Recenzje
druk na płótnie Textileprint. Profesjonalne druk na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki medyczne.
pisanie doktoratu. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie doktoratu to błahostka.
prace doktorskie. Szukasz pomocy? prace doktorskie czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Wyszukaj stronę        

Lekarze

Psychoterapeuta

Psychoterapeuta
CHOPPR- Chrześcijański Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Rodzinie zajmuje się profesjonalną diagnostyką i wsparciem dla rodzin. Nasza pomoc obejmuje konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną, interwencje kryzysowe, psychoterapię rodzinną oraz małżeńską. Psychoterapia przyjmuje formę długo- bądź krótkoterminową. To, co wyróżnia ośrodek CHOPPR to przede wszystkim indywidualne oraz wysoce profesjonalne podejście do każdego problemu poparte wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy na naszą stronę internetową na której odnajdą Państwo całą ofertę świadczonej przez ośrodek pomocy psychologicznej, a także wiele przydatnych informacji.
http://www.choppr.pl
Zgłoś nie działający link/spam

laryngolog Tychy

laryngolog Tychy
Gabinet laryngologiczny jest prywatną placówką medyczną świadczącą usługi z zakresu diagnostyki, leczenia schorzeń uszu, nosa, zatok, gardła i krtani u dzieci i dorosłych. Gabinet jest wyposażony w nowoczesny sprzęt medyczny,m. in. USG do badania zatok, audiometr do badania słuchu Gabinet prowadzi dr laryngolog Monika Torkowska.
http://www.monikatorkowska.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Laryngolog Śląsk

Laryngolog Śląsk
w wielu przypadkach dopada Cię chandra z powodu spraw laryngologicznych? Problemy z zawrotami głowy, rwąca makówka czy też zapalenia ucha wewnętrznego umieją efektywnie nadszarpnąć stan ducha nawet największemu optymiście. Podobnie uciążliwe bywają trudności z zatokami - uporczywy nieżyt nosa bądź utrudnione oddychanie. Kuracją wszystkich wyliczonych chorób zajmuje się pochodzący z Tychów laryngolog, prowadzący specjalistyczną poradnię lekarską w niepublicznych ośrodkach zdrowotnych Diament oraz AD-Clinic. Laryngolog świadczy swoje usługi rezydentom miasta Tychy i miejscowości przyległych: Oświęcimia, Katowic, Lędzin tudzież Pszczyny, chociaż sporadycznie zdarzają się pacjenci z dalszych regionów państwa.
http://www.adamsynowski.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Chirurgia plastyczna Śląsk

Chirurgia plastyczna Śląsk
Bardzo często w mieście, czy autobusie widzimy dużo atrakcyjnych, szczęśliwych osób. Jeżeli myślisz, iż pewne niedoskonałości nie pozwalają Ci na czerpanie radości z życia, wpadnij do opisywanej kliniki chirurgii plastycznej. Wykonujemy bardzo dużo bezpiecznych zabiegów plastycznych. Mamy w kadrze wyłącznie wykwalifikowanych i doświadczonych lekarzy, który dadzą sobie radę z każdym wyzwaniem.
http://arkadiuszkuna.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt